Kibeszélő Archeológiai esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A történész-jutalom nálam nem fog játszani, mert nem jön össze az összes kő hozzá..
Ez minden ilyen eventen így van, soha nem jön ki az összes gyűjtenivaló bizgentyű.
3 hiányzik most, és több olyan is van amiből 4-5 darabokat is találtam már.

A keréken megint csak nem jön ki hogy minden nap kapjak valamit.. pedig most a napi feladaton is szilánkokat gyűjtök.

A történész jutalmat ne írd le. Nekem tavaly nem jött össze, de most igen. Ez is szerencse és % kérdése, mint minden a játékban.
 
- Naptar kuka, azt csak gyemanttal lehet megszerezni, akinek mind a 21 kiesik az mazlista.
- Akinek annyi tekercse van, hogy ki tudja szedni mind a 4-t fonyeremenybol az tuti gyemantozott, en kuldikbol bejott tekercs mennyisegbol 2-t tudtam kiszedni. (+3 masik termek)
- Milyen 3 merdfolko? Csak 2 szerezheto kuldikbol…
- Milyen tortenesz jutalom?!
Szoval az ezust agyagtabla 3 es az arany agyagtabla tartalmazz 1-1 fejlesztot?
Mert pont ez a 2 hianyzik es a tobbi megvolt vagy 3x is, de nem adott egyik se.

Ha ugy szamolunk, hogy 0 azaz NULLA gyemantot koltunk akkor is max 8.szint lehet meg.
Ha akinek a 9. es a 10. is meglesz az vagy kibaszott mazlista vagy nem tudom.
Ja, és csak a 395 tekercses csomagot kell venni, más az aránytalanul magas ár.
 
Hát nem tudom... már csak négy nap van és még egyetlen arany agyagtáblát sem kaptam, holott az elsőből már nyolcat is adott.....
 

helen

Nagyon aktív tag
nálam 3 hiányzik, a többiből mindből megcsináltam 4-5 darabokat, de három van amit nem találtam meg. mostmár nem is érdekel.. ráhajtok a kerékre, a mai napig minden ki van nyitva rajta,, a maradékot még valahogy kinyitom.. és azzal meg is lesz a hiányzó fejlesztésem
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Nekem is meg lesz :)
Pedig a kerékkel nem foglalkoztam, ha volt kő, akkor volt, ha meg nem, akkor nem! A táblákkal meg pláne nem, hisz amit nyújtanak az elhanyagolható!
 
Nekem is meg lesz :)
Pedig a kerékkel nem foglalkoztam, ha volt kő, akkor volt, ha meg nem, akkor nem! A táblákkal meg pláne nem, hisz amit nyújtanak az elhanyagolható!
Én már az egész eventtel nem foglalkozom. Fölösleges, mert arra van kihegyezve, hogy pénzt költsön rá az ember.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Kamu, sajat magadnak hazudsz, gyemant nelkul lehetettlen.
Szia! Abszolút, simán hozható a 10-es szint gyémánt nélkül is, sőt, ha valaki nem taktikázik, akkor még 2-3 plusz tartalék fejlesztőt is összeszedhet. Nem feltétlen szükséges nekirontani másoknak! Nem tudhatod, Ő mennyit játszik naponta. Egy biztos, ha mindennap itt vagy és rászánod az időt, akkor megoldható. Másokra tett célzások helyett, inkább tanácsot, ötletet kérj, sokkal hasznosabb, elhiheted :)
 
Utoljára szerkesztve:

Próféta

Nagyon aktív tag
Ki gondolta volna :) Helen, a türelmetlen, egész jó név :)
Ugorj be hozzánk, 3-4 csatatér alatt kiénekeljük a zsebedből és máris nem nehezedik oly nagy teherként, hogy mit is kezdjél vele :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Ki gondolta volna :) Helen, a türelmetlen, egész jó név :)
Ugorj be hozzánk, 3-4 csatatér alatt kiénekeljük a zsebedből és máris nem nehezedik oly nagy teherként, hogy mit is kezdjél vele :)
lenne mit kezdenem vele.. :D a Zsiványok is tárt karokkal fogadják az ilyesféle adományaimat.. ;) szokásom is csorgatni belőle néha.. :)

eventre ritkán költöm de ez a kerék nagyon kell.. :p

jó név. :) lehet hogy át is íratom. :) a helen már úgyis unalmas.. túl sok éve használom már
 

LoveCanKill

Aktív tag
Meglett a nagy kerék :$

A naptár nem lett meg, bár azt nem is nagyon akartam... :)
A kőtáblák viszont... 2 féle sem jött 1x sem. :/
 
Fent