Flusztrált játékosok

Próféta

Nagyon aktív tag
Értem, de azért igen fura, hogy késő középben még a jurtát és a wigwamot részesíti előnyben, hisz ugyanakkora területen jóval többet tudna kasszírozni, nem beszélve a gazdasági és termelő épületek nyereségéről! Értem én, hogy szép és jó nézegetni közelről nagyban, de ez nálam inkább a tanácstalanság és a bizonytalanság kategóriájába tartozik. És ha jön valaki és levezeti, hogy mitől lesz könnyebb az élete, lesz több pénze, áruja és terméke, meg még forgéja is, akkor azért elgondolkodnék, esetleg véletlenül lehetséges hogy rossz irányba haladok! Valószínűleg dobnék (mint ahogy én dobtam is) egy irtózatosan nagy féket, blokkolnám a kerekeket és közben szélesre tárnám az üzemanyagtankot, hogy minden fontos információt magamba szívjak!
De hát nem vagyunk egyformák (szerencsére), így mindig lesznek elégedetlenkedők, akik csak békességben és békésen szeretnék sütögetni a kis szalonnácskájukat egy olyan stratégiai közegben, ahol azért többek között a harc a lényeg :)
 

Olaly

Tag
Én nem értem hogyan lehet egy általad ismeretlen emberről pszichológiai elemzést készíteni az alapján hogy kifoszt vagy sem. Nem jó érzés de nem frusztrál annyira hogy a privát életét vagy személyét értékeljem. Ha már a pszichológiánál tartunk szerinted hány viselkedési formának kell megjelenni egy emberben az általad megírt jellemzésekből ahhoz hogy kifosszon?
Néha nekem is kedvem támad támadni de nem vagyok analfabéta, nem kell kompenzálnom semmit, a családi életem is rendben van és gyermekkori traumáim sincsenek és különben is hogy jössz te ahhoz hogy ilyen dolgokat írj általánosságban azokról aki a játék lehetőségeit A SZABÁLYOK ADTA KERETEKEN BELÜL alkalmazzák.
A szomszédsághoz meg annyit hogy a nagy korkülönbségeket már évekkel korábban befejezték és minden alkalommal ugyanabból a korbók kapsz szomszédot amelyikben te is vagy.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nem feltétlen. És az egyik legjobb példa erre te vagy. Ugye neked nagyon fontos a városvédelem, ugyanakkor a mostani játékrendszer működése alapján teljesen felesleges vele foglalkozni. Na ők, pont ugyanígy vannak vele. Más a fonts, mást látnak a játékban, másban élik meg azt, hogy de jó belépni. Nyilván egy olyan játékosnak aki kicsit úgymond komolyabban veszi ezt a játékot fura ez, de nincs vele gond.
Nos ebben nincs igazad Kedves ! Másfél éve senki nem tudta át törni a védelmemet a szomszédaim közül .... pedig próbálkoztak keményen ! Addig nem lépek kort még védelmem nincs azon a szinten ami oda szükséges !
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nos ebben nincs igazad Kedves ! Másfél éve senki nem tudta át törni a védelmemet a szomszédaim közül .... pedig próbálkoztak keményen ! Addig nem lépek kort még védelmem nincs azon a szinten ami oda szükséges !
Csak mivel azt nemigen fejlesztik több idő és energia a növekedés !:)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nos ebben nincs igazad Kedves ! Másfél éve senki nem tudta át törni a védelmemet a szomszédaim közül .... pedig próbálkoztak keményen ! Addig nem lépek kort még védelmem nincs azon a szinten ami oda szükséges !

Ezt értem. Ettől függetlenül teljesen feleslegesen tolod. Mert ha át is törik, akkor se tudnak semmit kezdeni ha időben aratsz. Másrészt valószínű szerencséd is van, hogy nem eléggé erősek a szomszédaid. :)
Továbbra is azt mondom, amit te is leírtál, hogy felesleges pazarlás amit csinálsz.
De ha neked így tetszik, akkor hajrá. :)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Nos ebben nincs igazad Kedves ! Másfél éve senki nem tudta át törni a védelmemet a szomszédaim közül .... pedig próbálkoztak keményen ! Addig nem lépek kort még védelmem nincs azon a szinten ami oda szükséges !
Ki is a Te barátod? Ja, a PrOfÉTA! Így már értem :)
 

Robszi

Új tag
Újra hozzászólok, mint a vitaindító játékos és ismét az emberi oldaláról közelítek. Képzeljétek azt a játékost, aki képes hajnali fél 4-kor (!!!!!!!) felkelni, hogy kifossza valamelyik termelő üzememet és teszi ezt szinte minden reggel. Hát ne mondja nekem senki, hogy nem nagy az isten állatkertje és pár nagy MARHA szaladgál benne.
Nos ez a nagy marha a Krk1 nevű játékos.
Ez már az abnormalitás felső szintje.
Lenne közületek valaki képes ilyenre, holmi pitiáner bosszú miatt? Én tuti nem, inkább édesen alszom tovább.
 
Gondolom az még véletlen se fordult meg a fejedben, hogy nem a játék miatt kel fél 4kor, hanem mert pl. 6ra jár dolgozni és munka előtt van "pár" perce játszani?

Meg a másik: f4kor kel és foszt ki, akkor te este 10kor indítod el a 8 órás termelést, ami ugye reggel 6ra lesz kész és már ki is védted a fosztást.
 
Utoljára szerkesztve:

ashea55

Nagyon aktív tag
Ezt értem. Ettől függetlenül teljesen feleslegesen tolod. Mert ha át is törik, akkor se tudnak semmit kezdeni ha időben aratsz. Másrészt valószínű szerencséd is van, hogy nem eléggé erősek a szomszédaid. :)
Továbbra is azt mondom, amit te is leírtál, hogy felesleges pazarlás amit csinálsz.
De ha neked így tetszik, akkor hajrá. :)
Ejnye ejnye kedvesem , nem a szomszédaim a gyengék hanem én vagyok az erős ! :) Minden nézőpont kérdése :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Újra hozzászólok, mint a vitaindító játékos és ismét az emberi oldaláról közelítek. Képzeljétek azt a játékost, aki képes hajnali fél 4-kor (!!!!!!!) felkelni, hogy kifossza valamelyik termelő üzememet és teszi ezt szinte minden reggel. Hát ne mondja nekem senki, hogy nem nagy az isten állatkertje és pár nagy MARHA szaladgál benne.
Nos ez a nagy marha a Krk1 nevű játékos.
Ez már az abnormalitás felső szintje.
Lenne közületek valaki képes ilyenre, holmi pitiáner bosszú miatt? Én tuti nem, inkább édesen alszom tovább.

Sajnos te menthetetlen vagy. :(
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Újra hozzászólok, mint a vitaindító játékos és ismét az emberi oldaláról közelítek. Képzeljétek azt a játékost, aki képes hajnali fél 4-kor (!!!!!!!) felkelni, hogy kifossza valamelyik termelő üzememet és teszi ezt szinte minden reggel. Hát ne mondja nekem senki, hogy nem nagy az isten állatkertje és pár nagy MARHA szaladgál benne.
Nos ez a nagy marha a Krk1 nevű játékos.
Ez már az abnormalitás felső szintje.
Lenne közületek valaki képes ilyenre, holmi pitiáner bosszú miatt? Én tuti nem, inkább édesen alszom tovább.
Lehet, hogy le se feküdt :)
Vagy éjjeliőr valahol :)
Meg az is lehet, hogy a világ másik felén játszik, és csodálkozik, hogy Te délután fél négykor, már alszol :)
Miért állt bosszút? Ez viszont most nagyon felcsigázta az ízlelőbimbóimat!
 

Robszi

Új tag
Lesben áll az a isten bar...a! Reggel kivédtem a fosztogatást az időpont manipulálásával, de nem ülök ott felhúzott csörgő órával minden termelés befejezésnél és most kifigyelte az esti órát a fosztogatáshoz. Azért nem gondolom, hogy ez a játék a világmindenség epicentruma, más is van az életben.
Egyébként azon sértődhetett meg, hogy az első támadásnál az írtam neki..."na megint egy mentális tévelygő". Nem anyáztam, nem küldtem el melegebb éghajlatra,, semmi durva sértés.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Már megbocsáss, de ha valakit csak úgy "mentális tévelygő"-nek szólítasz, az is sértés.
Lealacsonyítod őt, és másokat csak azért, mert úgy játszanak, hogy az neked "nem tetszik".

És képes vagy magad "jámborszívű" áldozatnak beállítani....

Nyilván te vagy a megtestesült "emberség".
Pff....
 

helen

Nagyon aktív tag
Lesben áll az a isten bar...a! Reggel kivédtem a fosztogatást az időpont manipulálásával, de nem ülök ott felhúzott csörgő órával minden termelés befejezésnél és most kifigyelte az esti órát a fosztogatáshoz. Azért nem gondolom, hogy ez a játék a világmindenség epicentruma, más is van az életben.
Egyébként azon sértődhetett meg, hogy az első támadásnál az írtam neki..."na megint egy mentális tévelygő". Nem anyáztam, nem küldtem el melegebb éghajlatra,, semmi durva sértés.
ilyen levélre én is rendszeres látogatód lennék
 
Lesben áll az a isten bar...a! Reggel kivédtem a fosztogatást az időpont manipulálásával, de nem ülök ott felhúzott csörgő órával minden termelés befejezésnél és most kifigyelte az esti órát a fosztogatáshoz. Azért nem gondolom, hogy ez a játék a világmindenség epicentruma, más is van az életben.
Egyébként azon sértődhetett meg, hogy az első támadásnál az írtam neki..."na megint egy mentális tévelygő". Nem anyáztam, nem küldtem el melegebb éghajlatra,, semmi durva sértés.

Ahhoz képest, hogy nem a világmindenség epicentruma elég sokat tudsz panaszkodni, amiért egy ember kifoszt és ne is csodálkozz rajta, miután a játék adta lehetőségekkel élve kifosztott és ezután te lehülyézted.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Am furi, hogy megcsináltad ezt a "Frusztrált játékosok" topciot, ahol másokat akartál be-skatujázni, de egyedül te vagy frusztrált... :)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Újra hozzászólok, mint a vitaindító játékos és ismét az emberi oldaláról közelítek. Képzeljétek azt a játékost, aki képes hajnali fél 4-kor (!!!!!!!) felkelni, hogy kifossza valamelyik termelő üzememet és teszi ezt szinte minden reggel. Hát ne mondja nekem senki, hogy nem nagy az isten állatkertje és pár nagy MARHA szaladgál benne.
Nos ez a nagy marha a Krk1 nevű játékos.
Ez már az abnormalitás felső szintje.
Lenne közületek valaki képes ilyenre, holmi pitiáner bosszú miatt? Én tuti nem, inkább édesen alszom tovább.
Még mindig várom a bosszú okát! Miért állt bosszút? Fejtsd ki bővebben kérlek, hogy okosodjak! Köszönöm
 
Állítása szerint ez lehetett a kiváltó ok: "Egyébként azon sértődhetett meg, hogy az első támadásnál az írtam neki..."na megint egy mentális tévelygő". Nem anyáztam, nem küldtem el melegebb éghajlatra,, semmi durva sértés."
 
Fent