Kibeszélő Űrkorszak: Vénusz

Várom, jónak ígérkezik :)
a Sárkánytank egység már-már túl jó lesz, minden körben lőhet ellentétben a sínágyúval.
Annak kikutatása lesz az első cél.
Gondolom pontos időpont még nincs a megjelenéséről, az aszteroidakor délelőtt elérhető volt a múltkor.
A nevezetest teszteltem bétán, mióta kapott egy kis frissítést, jobban adja a szilánkokat, 10-es szint után legalábbis.
 
Mennyire adja a nevi a jobb dolgokat? Sok fp, sok termek, vagy olyan lesz, hogy 2 hetente ad valamit? :) Vagy havonta. xD
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Mennyire adja a nevi a jobb dolgokat? Sok fp, sok termek, vagy olyan lesz, hogy 2 hetente ad valamit? :) Vagy havonta. xD

valamit mindig fog adni
amúgy nagy általánosságban picit jobban ad mint az ereklyék temploma
de van akár youtube video is ahol részletesen levezetik hogy melyik szinten milyen százalékban dobál és mit
 

Xantos Philus

Aktív tag
Na ezt nevezem szép és korszerű grafikának! Nagyon örülnék, ha ez a fő városra is igaz lenne főleg a korábban létrehozott korokban illetve az egységeket is ugyanúgy grafikailag frissíteni kéne. Én azt sem bánnám, ha erre több időt is kéne áldozni és emiatt csúszna a következő kor fejlesztése. És amit még mindig hiányolok, az a kocsma, GbG, kult. település grafikai frissítésének a befejezése, mert nagyon furcsa hogy rejtélyes módon megáll ezeknek az optikai fejlődése ipariban.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Na ezt nevezem szép és korszerű grafikának! Nagyon örülnék, ha ez a fő városra is igaz lenne főleg a korábban létrehozott korokban illetve az egységeket is ugyanúgy grafikailag frissíteni kéne. Én azt sem bánnám, ha erre több időt is kéne áldozni és emiatt csúszna a következő kor fejlesztése. És amit még mindig hiányolok, az a kocsma, GbG, kult. település grafikai frissítésének a befejezése, mert nagyon furcsa hogy rejtélyes módon megáll ezeknek az optikai fejlődése ipariban.
Egyet értek veled :)
 

Deme91

Aktív tag
Amúgy lehetnének kreativabbak is a fejlesztők.
Vénusz után Jupiter, az után meg Szaturnusz? valszeg mi, és utána sorba a bolygók? Neptunusz után vajon mi jön?
Igen,tényleg lehetnének kicist értelmesebb korok is,mert egyszer elfogynak a bolygók,és aztán nem tudnak majd semmilyen kort csinálni.Ennyi erővel Nap-kor is lehetne,meg Szekrény-kor...:)
 

dani146

Nagyon aktív tag
Ha elfogynak a bolygók még mindig ott vannak a szomszédos galaxisok/űrrendszerek amelyeket "meg lehet hódítani". Amolyan második gyarmatosítás kora vagy pl. Az Androméda gyarmatosításának kora jelleggel. :p
 

Xantos Philus

Aktív tag
Szerintem nagyon kreatívak, hiszen azért kell a Vénuszt kiaknázni, mert CO₂ hiány van :-D
Az tény, hogy nagyon valószínűtlen, hogy pont a vénuszt fogják a mars után egy kicsivel megszállni, hiszen rettenetesen rosszak a körülmények minden szempontból. Ezt a tervet már évtizedekkel ezelőtt elvetették a szovjetek.
Viszont ha megnézzük a korábbi korokat, akkor ahhoz képest még viszonylag normális.
Távoli jégkorszak, mélytengeri jövő... ez a kettő valószínűleg egyszerre fog lezajlódni és nem külön-külön. Virtuális jövő ... miért jövő? Hát már benne vagyunk ...
Nyilván nyomás alatt állnak a fejlesztők mert a játékosok mindig új korokat akarnak pedig szerintem nem vágtatni kéne az ismeretlenbe (mint ahogyan maga a játékban is), hanem ésszerűen kiépíteni az utat és fokozatosan, tudatosan és nem rohanva haladni. Ugyan ezt kéne itt is csinálni. Vissza kellene nézni a korokba és ezeket kiszélesíteni, frissíteni, nem pedig olyan korokat létrehozni, amikről tudjuk hogy olyan messze vannak hogy halvány fogalmunk nincsen, mi vár majd igaziból ránk. Nem azt mondom, hogy nem kellenek új korok, hanem, hogy néha vissza is kéne tekinteni, hogy mit lehetne a már meglő korokon fejleszteni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az tény, hogy nagyon valószínűtlen, hogy pont a vénuszt fogják a mars után egy kicsivel megszállni, hiszen rettenetesen rosszak a körülmények minden szempontból. Ezt a tervet már évtizedekkel ezelőtt elvetették a szovjetek.

A szovjetek maguk is megszűntek már évtizedekkel ezelőtt. :)
És azóta sem szállta meg senki még a Holdat se, nemhogy a Marsot vagy az Aszteroida-övezetet.
Amúgy ezek után mit kéne megszállni, ha nem a Vénuszt?
A Merkúrt vagy a Jupiter? Vagy valamelyik külső bolygót?
Akkor már szerintem esélyesebb a Vénusz, ami itt van a szomszédban.
 
Fent