Kibeszélő Tavaszi esemény

Maca51

Új tag
Én nem kaptam lámpásokat e-mélbe?: lehet tudni, hogy miért nem?
Köszönöm előre a választ.
 

Vakondokok

Új tag
Érdeklődnék az ügyben,hogy az East-Nagach-ban kb 24 órája elfogytak az incidensek,ami eléggé bosszantó,mert éppen az a feladat,hogy gyűjtögessem őket,ugye.
A nevem ne tévesszen meg,látok. :) még.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Érdeklődnék az ügyben,hogy az East-Nagach-ban kb 24 órája elfogytak az incidensek,ami eléggé bosszantó,mert éppen az a feladat,hogy gyűjtögessem őket,ugye.
A nevem ne tévesszen meg,látok. :) még.

Naponta több incidens is megjelenik a városodban, csak jól el vannak bújva (próbáld a járdákat végignézni, simán lehet takarásban is)
 
1. Én már anno, mikor a legelső ilyen eventen részt vettem és nem kaptam mailben a beigért akkori cuccot, írtam supportnak, megírták mit állítsak be, beállítottam, azóta se kapok semmi ilyesmit, úgyhogy erről már lemondtam, úgy veszem hogy nincs és nem foglalkozom vele.

2. A városban található "incidensek" csak mobiltelefonon találhatók meg, és az asztali gépem monitorján a képet akármekkorára nagyítottam, még eddig nem találtam egyet sem. Tehát ezt is kénytelen vagyok úgy tekinteni, hogy a városban nem esik le semmi.
 

Stussy

Új tag
A játékba való regisztráció a mérvadó, a fórum ettől független.
Ezt a választ kaptam:
" Az emailre való feliratkozást követően a levelet elküldeni már nem tudjuk, a következő esemény alkalmával fogod megkapni azt. "

Ezt csak én nem értem?
Ha nem iratkozom fel, akkor azért nem tudnak küldeni, ha feliratkozom, akkor meg azért nem? :cool:
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Utólag már nem tudják kiküldeni a levelet, tehát csak a következő eseménynél kapsz email-t.
 

helen

Nagyon aktív tag
Én már letettem arról hogy kapok email.-t.. :p
Több alkalommal is kértem már, de a mai napig nem kapom meg.
Belefáradtam.. :(
 
Fent