Hadsereg

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser180

Guest
Jó ki van ez találva:
Minden egység valamilyen bónusszal rendelkezik valamelyik másik egység ellen.
A lándzsás lóvas ellen tökéletes, a parittyás katapult ellen...amenyniben nem tudsz leverni valakit, úgy cserélheted az egységeidet.
Ahogy figyelem, ebben a játékban nem a másik azonnali megsemmisítése a cél, hanem logikusan kiépített támadás, agyalás a köbön.
Biztos vagyok benne, hogy az idősebb korosztálynak tetszik elsődlegesen.
/ezzel nem azt akarom mondani, hogy a fiatalabbak nem gondolkodnak, de nekik tuti a pörgősebb játékmenet jönne be/

Hali!
Ebben van igazság. A játék nagyon jó, valóban lehet taktikázni, gondolkodni. Amennyiben van időd és rá is szánod, akkor gyorsan lehet fejlődni, fejleszteni.
 

DeletedUser377

Guest
Minden egyes katonai épület 4 katonát tud ellátni! Ha több egységet akarsz több katonai épületre lesz szükséged. A harcban elesett katonákat újra tudod képezni a kasszárnyákban!!

Köszönöm a válaszod.
Lassan rá kell jönnöm, ez nem a grepolis :D, de tetszik.

Egy csata végkimenete függ-e attól, hogy a csatatéren milyen lépéseket teszel, vagy csak a szembenálló katonák száma és összetételéle dönt?
 

DeletedUser295

Guest
A harcban nagyon nem mindegy hova képsz, lándzsások +védelmet kapnak erdőben fáknál. Csoportban érdemes elhelyezni katonáidat, ne hagyd őket magukra.
Harcosokat érdemes kifejleszteni, erősebbek minden egységnél a korukban.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek, mi a legideálisabb támadó, illetve védő hadsereg a bronzkorban? A válaszokat előre is köszönöm.:)
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Én a lándzsásokat ajánlom, hisz viszonylag olcsóak (25 pénz, 25 alapanyag), és a képzésük a leggyorsabb (25 másodperc)! E mellett elég jók támadásban, és védésben is!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Hogy lehet megvédeni a városokat? Hiába raktam 8 embert a védő seregbe,símán megtámadták és kifosztották a városomat,de a katonáim megmaradtak.
 

DeletedUser

Guest
Én azt nem értem miért nem lehet megtekinteni mi történt amikor valaki megtámadó?A támadó mivel jött mert egy szál katonám sem halt meg amikor megtámadtak ,van a védelemben is meg a támadók között is katonám és még is, hogy is nem tudtam megvédeni a városom?
 

DeletedUser585

Guest
Kérdés, van lehetőség a támadási sorrend beállításához?
 

DeletedUser

Guest
A 30-as kérdésre örülnék ha valaki tudna válaszolni, hasonló a problémám nekem is! Azaz van védő seregem, mégis kifosztanak de egy védőm sem hal meg. Ez hogy lehet?
Köszi, Dani!
 

DeletedUser

Guest
A védekezésbe betett katonák nem pusztulnak el a legyőzésükkel, hanem csak vereséget szenvedsz és kifoszthatnak.
De a következő támadód már megint azzal a védekező sereggel szembesül.
 

DeletedUser180

Guest
Sziasztok!

Hogy lehet megvédeni a városokat? Hiába raktam 8 embert a védő seregbe,símán megtámadták és kifosztották a városomat,de a katonáim megmaradtak.
A városodat az MI védi (sajnos), így, ha erős csapat védi a városod, az emberi taktika és logika legyőzi/legyőzheti.
 

DeletedUser716

Guest
Sziasztok!

Képeztem 4 lándzsást,most az a feladatom hogy megint képettek de nem tudok mert a laktanyába mind a 4 helyen lándzsás van és nem lehet kiszedni onnan őket hogy ujat képezzek.
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Ilyenkor vagy ölesd meg őket egy harcban, vagy építs még laktanyát!
 

DeletedUser716

Guest
Értem,azt hittem hogy csak 1 laktanya kell és akkor bármennyi egységet képezhettek,akkor 1 laktanya csak 4 egységet képes tartani?
 

DeletedUser11

Guest
Igen, csak 4-et, de ha prémium pontért kivásárlod az ötödik helyet akkor annyi fér el!
 

DeletedUser716

Guest
A hadsereg irányításánál a támadó és védőseregnek van valami jelentősége?
Ha a támadó seregnél vannak a lándzsások de otthon vannak akkor védekeznek?
 

DeletedUser11

Guest
Ha a támadó állásba rakod őket, akkor ők fognak támadni, ha valakit megtámadsz! Ha a védő állásba rakod őket, ők fogják megvédeni a várost!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent