Kibeszélő 1.200

nem olvasom a frissítéseknél hogy javítva lett volna az a lassítási hiba ami visszatérőzéskor történt.ezek szerint nem lett javítva maradt minden úgy. :-(
 
Már nem egy embertől hallottam, hogy PC-n mostanában élvezhetetlenül belassul a játék (nekem is sűrűn csinálja), erről lehet tudni valamit, h mikor lesz kijavítva? Ilyenkor kb. használhatatlan lesz minden, perceket kell várni hogy a játék egy-egy kattintást (incidens, kult. település, régiségkereskedő stb.) lereagáljon!
 
Egy későbbi verzióban lesz javítva.
azt mondták a következő frissítésnél javítják.teljesen élvezhetetlen.az ember arra törekszik hogy minél gyorsabb erősebb gépe legyen hogy ne keljen nézni amint a "gép gondolkodik",erre direkte belassítják a játékot. :-(
 

Northberg

Új tag
" Végtelen számú pénz- és alapanyagtermelést lehetővé tevő hiba is felmerült a játékban "

És a végtelen számú csata és ponttermelést lehetővé tevő hiba javítása mikor történik meg?
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
azt mondták a következő frissítésnél javítják.teljesen élvezhetetlen.az ember arra törekszik hogy minél gyorsabb erősebb gépe legyen hogy ne keljen nézni amint a "gép gondolkodik",erre direkte belassítják a játékot. :-(

Nem, azt mondták, hogy dolgoznak a javításán. Nem írták, hogy a következőben frissítik.

Annyit írtak, hogy nem szándékos volt, és hogy dolgoznak rajta. Szóval türelem.
 

EmyLin

Tag
Az Angol szerveren, 15-én jött ugyanez a frissítés, és azt írták a fórumon, a javítás akkor megtörtént ezzel a frissítéssel, az oldalon a legalsó bejegyzés:


A bétán még korábban már kijavították a lassítást. Március 8-án.

Daily Changelog - Daily Changelog w/c 8th March | Forge of Empires Forum

A Német szerveren eleve ugyanennek frissítésnek szövege tartalmazza a javítást, a lassításra: „Sikerült megszüntetni a küldetések törlésekor bekövetkezett késedelmet.”

Ott örülnek is, de ők sem értik, miért különbözik a frissítés leírása a többi szerverétől.


És nincs benne a: "Végtelen számú pénz- és alapanyag termelést lehetővé tevő hiba is felmerült a játékban"

Szóval nem értem, és azt sem nekünk miért jön később és miért kell rajta még dolgozniuk, amikor más szerveren már javítva lett. Én is úgy emlékszem, azt írták valahol, a következő frissítéssel javításra kerül. Érdekes lesz, ha a mai frissítéssel nem valósul meg a lassítás javítása, míg más szervereken már korábban megtörtént.
 

DeletedUser

Guest
Lilit írta,hogy következő frissítéskor javitják.
Igen, a következő frissítésekkel javítasra fog kerülni. Addig is a türelmeteket kérjük, és elnézést a kellemetlenségekért.
Többes számban írtam, mivel nem volt biztos hogy már a következővel sikerül, elnézést ha félreérthető volt.
 
Az ember reménykedik, hogy ha egyszer pl. beálltok GvG pontszámításnál kb. 10 mp-re, akkor az nagyjából marad is... De aztán mindig jön egy update... Én kis naiv! ;)
 

Gróf úr

Aktív tag
A múltkor bevezetésre került ugye ez gyártási ablak, ahol bent vannak a gyárak és (elvileg) csak kattintgatni kell és akár mindenhol indul a termelés.
Ez az ablak aminek a bezárása után zoomolt a rendszer és most ez ki lett iktatva. Olyan jól sikerül a módosítás, hogy most már ki kell lépni innen, és rákattintani a következő termelőre, hogy indítani lehessen, mert „nincs bent" az összes. Mit mondjak? Remek! Köszönöm. :(
 

helen

Nagyon aktív tag
A múltkor bevezetésre került ugye ez gyártási ablak, ahol bent vannak a gyárak és (elvileg) csak kattintgatni kell és akár mindenhol indul a termelés.
Ez az ablak aminek a bezárása után zoomolt a rendszer és most ez ki lett iktatva. Olyan jól sikerül a módosítás, hogy most már ki kell lépni innen, és rákattintani a következő termelőre, hogy indítani lehessen, mert „nincs bent" az összes. Mit mondjak? Remek! Köszönöm. :(
Én nem tapasztaltam a fenti problémát. Termelők fajtáját eredetileg is külön kezelte, így lett meghirdetve, megalkotva, így is működött eddig is, és nálam így működik most is. Külön kezeli a különleges termelő-épületeket, vagyis amit eventen nyerhetsz és ócskásnál vásárolhatsz meg, ez az egyik csoport, és külön másik csoportban kezeli a normális termelő-épületeket, amiket bármikor megépíthetsz az építési-listáról, vagy gyémántért megveheted ugyan onnan.
 

Gróf úr

Aktív tag
Én nem tapasztaltam a fenti problémát. Termelők fajtáját eredetileg is külön kezelte, így lett meghirdetve, megalkotva, így is működött eddig is, és nálam így működik most is. Külön kezeli a különleges termelő-épületeket, vagyis amit eventen nyerhetsz és ócskásnál vásárolhatsz meg, ez az egyik csoport, és külön másik csoportban kezeli a normális termelő-épületeket, amiket bármikor megépíthetsz az építési-listáról, vagy gyémántért megveheted ugyan onnan.
Termelőim:
Univerzumfelderítő távcső - 1 db
Űrételfarm - 2 db
VR-árucikkek boltja - 1 db
Vadászház - 12 db
Ezek egyke sem különleges, bármikor építhető az alap készletből.
Eddig bármelyikkel kezdtem jött az ablakban valamennyi.
Most, ha mondjuk az Univerzumfelderítő távcsővel kezdek, akkor azon kívül ott vannak a Vadászházak, más semmi. De az Űrételfarmból is csak az egyik van, ha azzal kezdek.
 

helen

Nagyon aktív tag
Termelőim:
Univerzumfelderítő távcső - 1 db
Űrételfarm - 2 db
VR-árucikkek boltja - 1 db
Vadászház - 12 db
Ezek egyke sem különleges, bármikor építhető az alap készletből.
Eddig bármelyikkel kezdtem jött az ablakban valamennyi.
Most, ha mondjuk az Univerzumfelderítő távcsővel kezdek, akkor azon kívül ott vannak a Vadászházak, más semmi. De az Űrételfarmból is csak az egyik van, ha azzal kezdek.
hmm.. ezek szerint tényleg valami kavar lehet nálad..
 

Zsoo1

Aktív tag
Nincs nála semmi kavar ami nem különleges tényleg össze-vissza dobja be. :confused:
ez már frissítés előtt is ilyen volt
 
Utoljára szerkesztve:

helen

Nagyon aktív tag
Nincs nála semmi kavar ami nem különleges tényleg össze-vissza dobja be. :confused:
ez már frissítés előtt is ilyen volt
De ha nem tudsz végigmenni az összes épp nem termelő nem különleges épületeden, ott kavar van akkor..

Mert itt nem arról volt szó hogy nem sorrendben adja be neki, hanem hogy ki kell lépnie a sorból mert nincs benn az összes épülete. Ha jól értettem.

A kifosztott épületeket nem teszi be a többi közé a sorba, ezt már tapasztaltam, azokat teljesen külön kezeli.. de ez a frissítés előtt is így volt.
És lehet hogy nem fajtánként csoportosítva adja be a sort, hanem össze vissza, de minden épület benne van amit indítani kell. Igazából nem is figyeltem hogy csoportosítva adja-e be vagy keverve, mert eddig nem érdekelt. A lényeg nálam az hogy minden épület benne legyen .
 
Fent