Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser36

Guest
katonák törlése

Be mégy a katonasághoz piros kereszt és törölsz egy katonát:)

Ja ki jelösz egy katonát és a keresztel törlöd:)

bocs x szel:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

quin

Tag
küldetések

Sziasztok,

Kaptam egy küldit:

- építs egy gazdasági épületet a kora középkorból

- építs egy kulturális épületet a kora középkorból

viszont a gazdasági épület előtt a raktárépületek ikonja van (a 3 tégla)
szóval a kérdésem, h félre lett fordítva, és ott vmi nyersanyag termelőt kellene építeni, vagy rossz az ikon és tényleg gazdasági épület kell (pl cserző)

Az a küldi bugos, support talán tud segíteni.

köszi, akkor elutasítom :)

Nem feltételen kellett volna; másodlagos küldikkel nem fontos sietni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Szerintem jók a bolondos küldetések, tőle kaptam 25 gyémántot pölö.
 

DeletedUser3190

Guest
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy az udvari bolond adott egy küldetésért 25 gyémántot, ez másnapra eltűnt… ez valami bug? Ha van valami 5let vagy tapasztalat írjatok nyugodtan!
Pár napja gamelok nagyon megtetszet, de ha ilyen bugok vannak benne nem biztos, hogy megéri vele gamelni…

Ui.: (a jelszavam senki nem tudja)
 

DeletedUser

Guest
megint félreolvastam...

szóval a gyémánt tűnt el? jelezd a supportnak
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem h a csatornarendszert h lehet kifejleszteni?
Sehol sem találom! :(
Előre is köszi! :)
 

DeletedUser

Guest
Ugye vannak olyan küldik, ahol különböző célokkal pénzt/alapanyagot csórnak el, de nincs semmi jutalom. Ez valamikor majd visszatérül? Tehát megéri ezeket megcsinálni?
 

DeletedUser

Guest
Nem tudni... Vannak egymáshoz kötött küldik (lásd Bolond); de hogy melyek ezek, nincs róluk teljes lista.
 

DeletedUser

Guest
Szerintetek most mit lehet csinálni?

Ez a küldetés:

Szivárogj be Pfefferberg 3 szektorába

4 szektor van, ebből kettőt már megszereztem, vagyis csak 2 szektorba tudtam beszivárogni... Ez kevés, így nem fogadja el és eldobni sem tudom a küldetést. Most már örök időkre ott fog fent világítani?!?!
 

DeletedUser

Guest
korai középkor elején Greva Davn (öregasszony) 4-5000 nyersanyagot kér éhezés és téli hideg ürügyén jutalom nélkül,kevésbé jólelkű uralkodóként is érdemes perkálni ugyanis pár küldetés után újjabb 25 gyémánttal honorálja a nép hogy nem hagytuk őket megtérni teremtőjükhöz
 

DeletedUser

Guest
Kérdésem az lenne,hogy a virágzó középkori toronytól keletre levő területekért visszakell majd jönnöm később? A küldi ugyebár délre indít és ugye a lovacska tempója erősen lesökkent már a térképen. Nem akarnék elbukni egy hetet a visszabaktatással.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent