Új hiba Nem jelenik meg a városrendezés mód.

  • Témaindító DeletedUser25923
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25923

Guest
Rendszerinformáció:
1.131.c08296c492 (25.07.2018 10:45),
HeroMate (905845),
hu3,
hu_HU,
WIN 30,0,0,134,
Windows 10,
Chrome/68.0.3440.84,
1360x631,
OpenGL (Baseline Extended) (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság - 5/5 - mindig!

Jelenlegi helyzet: Nincsen városrendezés opcióm, pedig már kivan fejlesztve a matematika, és fel is van oldva. Egyszerűen nem jelenik meg a mód a felső sávban (eladás, mozgatás mellett)

Elvárt helyzet: Szeretném átrendezni a városomat, de így nem tudom.

PrintScreen a hibáról:
https://abload.de/img/cats1wlf08.jpg
https://abload.de/img/cats8kckx.jpg

Köszönöm a segítséget előre is!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25802

Guest
A városrendezési mód nem mindenkinél van, jelenleg teszt fázisban van, és csak pár embernél elérhető.
Várj amíg mindenkinél aktiválják.
 

DeletedUser25927

Guest
Ez várhatóan mikor fog bekövetkezni? A barátnőmnek már van és minden nap azt várom hogy nekem is legyen, nagyon jól jönne. :D
 

DeletedUser25802

Guest
Ezt csak a fejlesztők tudják megmondani. (német fórumon mivel német a fejlesztő csapat)
 
Nálam aktiválva van, de nem működik normálisan. Többszöri kísérlet ellenére sem mentette le a változást. Elég sok időmbe került, mire elrendeztem., feleslegesen, mivel a régi helyzetet kaptam vissza. Nem értem, miért vezetnek be valamit, ami még nem működik rendesen?
 

Vanek ur

Aktív tag
Nálam aktiválva van, de nem működik normálisan. Többszöri kísérlet ellenére sem mentette le a változást. Elég sok időmbe került, mire elrendeztem., feleslegesen, mivel a régi helyzetet kaptam vissza. Nem értem, miért vezetnek be valamit, ami még nem működik rendesen?
Minden felszedett épületet és utat vissza (le) kell tenni, különben a mentés nem valósul meg.
 
"Minden felszedett épületet és utat vissza (le) kell tenni, különben a mentés nem valósul meg."

Kedves Vanek ur!

Köszönöm a szemfüles meglátásod, de azt én is tudom, hogy mindent vissza kell tenni a városba. Visszatettem, de akkor sem mentette le.
Sőt pakolászás közben is többször lefagy és semmit nem lehet csinálni.
 

Vanek ur

Aktív tag
"Minden felszedett épületet és utat vissza (le) kell tenni, különben a mentés nem valósul meg."

Kedves Vanek ur!

Köszönöm a szemfüles meglátásod, de azt én is tudom, hogy mindent vissza kell tenni a városba. Visszatettem, de akkor sem mentette le.
Sőt pakolászás közben is többször lefagy és semmit nem lehet csinálni.
Én csak arra tudok reagálni, amit látok (vagy nem látok) leírva. És nem volt leírva. De mivel sokan ilyen buktatóba estek el, így leírtam, hátha segít.
 
"Én csak arra tudok reagálni, amit látok (vagy nem látok) leírva. És nem volt leírva. De mivel sokan ilyen buktatóba estek el, így leírtam, hátha segít."

Igazad van, az nem volt leírva, hogy tisztában vagyok vele, hogy mindent vissza kell tenni, de szerintem aki elolvasta, hogy működik (mint ahogy én is) valószínű, meg is értette. :D Nem a felfogásommal van a gond. Egyszerűen menet közben (pakolás) lefagy a rendszer és semmit nem tudok tovább csinálni, így kénytelen vagyok frissíteni az oldalt, ami azt jelenti, hogy újra a régi változat jön vissza, mintha nem csináltam volna semmit. Ez nem az én hibámból ered. Valami nem működik normálisan, ennek az oka érdekel. Már többször neki kezdtem, de mindig lefagy egy idő után. Ebben kérnék segítséget valakitől.
 
Esetleg próbáltad átkapcsolni a HTML5/Flash kapcsolót? Próbáltad másik böngészővel?

Próbáltam másik böngészővel is, de azzal sem működik. Bepipáltam a HTML5/Flash-t, de azzal torz a kép. Azt írja a rendszer mentés "kísérlet után", "Sajnáljuk, belső hiba történt, próbálja újra".
 
Utoljára szerkesztve:

Feneséges

Aktív tag
Ha a Flash és a böngészők frissek. Nem sok egyéb ötletem van. A többi fórumon nézd meg, esetleg valaki más ott írt hasonló problémáról.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent