Kibeszélő Forge Bowl

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25374

Guest
:) minden kívánságom így teljesüljön az éven. Pont ezt a témát javasoltam.
 

DeletedUser24348

Guest
Azt hiszem én kihagyom.
Rendes tőlük hogy dolgoztak rajta hogy változatos épületekkel lehessen feldobni a várost, de tele van a raktáram fel nem használt épületekkel. Ha csak azokat akarnám lerakni ami forgét ad ahhoz is kéne vagy 4-5 bővítés.
 
Egyetértek koridor játékossal!
Annyi hasznos ,küldetésből származó épület van a raktárban hogy nem is tudom mind használni !
Ha már épületet lehet nyerni lehessen hozzá területet is nyerni!
Az is jó lenne ha a terület az épülettel jár,ha valaki törli vagy a raktárba helyezi az épületet a terület is törlődik vagy a raktárba kerül!
 

Feneséges

Aktív tag
Ezeket a feladatokat találtam és átírtam magyarra.

Fő küldik:
1.:
Cal Rogers: "Gyűjts össze egy kis mennyiségű aranyat" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 35 labda

2.:
Cal Rogers: "Építs 2 dekorációt a korodból vagy 3-at az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 40 labda

3.:
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el a legrövidebb gyártási lehetőséget 20-szor" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 40 labda

4.:
Cal Rogers: "Képezz ki 1 egységet a korodból vagy 2-t az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 45 labda

5.:
Cal Rogers: "Motiválj vagy takaríts ki 30 épület" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 45 labda

6.:
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el a 4 órás termelést 15-ször" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 45 labda

7.:
Cal Rogers: "Szerezz meg 3 szektort harc nélkül VAGY semmisíts meg 85 ellenséges egységet harcban" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 50 labda

8.:
Cal Rogers: "Tedd lelkessé az embereket" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 50 labda

9.:
Cal Rogers: "Gyűjts össze 50 árut (raktárépületekből) beszedéssel vagy kereskedelemmel" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 50 labda

10.:
Cal Rogers: "Nyerj 3 csatát, anélkül, hogy veszítenél közben VAGY adakozz 40 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 55 labda

11.:
Cal Rogers: "Fedezz fel egy tartományt VAGY oldd meg a harmadik nehézségi szintet a Céhexpedícióban" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 55 labda

12.:
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el az 1 órás termelést 20-szor" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 55 labda

13.:
Cal Rogers: "Látogass el 20 kocsmába VAGY motiválj vagy takaríts ki 40 épületet" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 60 labda

14.:
Cal Rogers: "Építs egy kulturális épületet a korodból vagy 2-t az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 60 labda

15.:
Cal Rogers: "Fejlessz ki egy technológiát VAGY adakozz 300 árut jelenlegi korból vagy előző korkorból a céh kincstárába" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 60 labda és Kimberly portréja

16.:
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el a 15 perces termelést 25-ször" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 65 labda

17.:
Cal Rogers: "Építs 2 lakóépületet a korodból vagy 3-at az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 65 labda és Brian portréja

18.:
Cal Rogers: "Képezz ki 3 egységet korodból vagy 4 egységet az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 65 Labda

19.:
Cal Rogers: "Nyerj 5 csatát, anélkül, hogy veszítenél közben VAGY adakozz 100 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 70 labda és Becky portréja

20.:
Cal Rogers: "Szerezd meg az irányítást egy tartomány felett" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 70 labda és Forge Bowl trófea

Napi küldetések:

21. (január 16):
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el a legrövidebb termelési lehetőséget 20-szor" és "Egy gazdasági épületben végezzd el a 15 perces termelést 15-ször"
Jutalom: 70 labda

22. (január 17):
Cal Rogers: "Építs 4 dekorációt a korodból, vagy 6-ot az előző korból" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 70 labda

23. (január 18):
Cal Rogers: "Aktiválj 2 bónuszt a kocsmában VAGY Költs el 20 Forge Pontot"
Jutalom: 75 labda

24. (január 19):
Cal Rogers: "Végezz el 5 találkozást a Céhexpedícióban VAGY nyerj 7 csatát" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 75 labda

25. (január 20):
Cal Rogers: "Fedezz fel egy tartományt VAGY adakozz 700 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba"
Jutalom: 75 labda

26. (január 21):
Cal Rogers: "Építs 1 gazdasági épületet a jelenlegi korból vagy 2-t az előző korból" és "Vásárolj 4 Forge Pontot"
Jutalom: 75 labda

27. (január 22):
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el az 1 órás termelést 25-ször" és "Egy gazdasági épületben végezzd el a legrövidebb termelési lehetőséget 12-szer"
Jutalom: 80 labda

28. (január 23):
Cal Rogers: "Gyűjts össze 100 árut (raktárépületekből) beszedéssel vagy kereskedelemmel" és "Végezz el egy másik küldetést"
Jutalom: 80 labda

29. (január 24):
Cal Rogers: "Szerezz meg 3 szektort harc nélkül"
Jutalom: 80 labda

30. (január 25):
Cal Rogers: "Fejlessz ki egy technológiát VAGY adakozz 500 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és a "Költs el 20 Forge Pontot"
Jutalom: 80 labda

31. (január 26):
Cal Rogers: "Építs 1 raktárépületet a korodból vagy 2-t az előző korból" és a "Vásárolj 5 Forge Pontot"
Jutalom: 80 labda

32. (január 27):
Cal Rogers: "Végezz el 20 termelést korodbeli gazdasági épületben vagy 25 termelést előző kori gazdasági épületben" és "Egy gazdasági épületben végezzd el az 1 órás termelést 10-szer"
Jutalom: 85 labda

33. (január 28):
Cal Rogers: "Semmisíts meg 18 ellenséges egységet csatában VAGY adakozz 100 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Végezz el egy másik küldetést"
Jutalom: 85 labda

34. (január 29):
Cal Rogers: "Képezz ki 4 egységet a korodból vagy 5 egységet az előző korból"
Jutalom: 85 labda

35. (január 30):
Cal Rogers: "Gyűjts össze 850 ezüstöt VAGY Vásárolj 12 Forge Pontot"
Jutalom: 85 labda

36. (január 31):
Cal Rogers: "Egy gazdasági épületben végezzd el a 4 órás termelést 12-szer" és "Egy gazdasági épületbencsináld meg a 15 perces termelést 25-ször"
Jutalom: 85 labda és Ashley portréja

37. (február 1):
Cal Rogers: "Szerezd meg az irányítást egy tartomány felett" és "Költs el 10 Forge Pontot"
Jutalom: 85 labda

38. (február 2):
Cal Rogers: "Tedd lelkessé az embereket"
Jutalom: 90 labda és Tony portréja

39. (február 3):
Cal Rogers: "Gyűjts össze 150 árut (raktárépületekből) beszedéssel vagy kereskedelemmel" és "Végezz el egy másik küldetést"
Jutalom: 90 labda

40. (február 4):
Cal Rogers: "Aktiválj 3 bónuszt a kocsmában VAGY költs el 30 Forge Pontot"
Jutalom: 90 labda és Johnson portréja

Forrás: http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2018_Forge_Bowl_Event

P.s.: Nem állítom, hogy tudok angolul vagy hogy pontosan ezek a feladatok lesznek.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24695

Guest
Sziasztok. Elvileg az új esemény leírásánál két küldetéssor volt említve, egy napi, és egy folyamatosan végezhető. Az angol wiki szerint az első napi küldi is 16.-ával indulna. Csak én tapasztaltam, hogy en nem jelent meg, csak a folyamatosan végezhető?
 
Sziasztok. Elvileg az új esemény leírásánál két küldetéssor volt említve, egy napi, és egy folyamatosan végezhető. Az angol wiki szerint az első napi küldi is 16.-ával indulna. Csak én tapasztaltam, hogy en nem jelent meg, csak a folyamatosan végezhető?

A folyamatosan végezhető után jön a napi. Nem vesztesz el egy napi küldetést sem, ha ma nem végzel a folyamatos kuldikkel, akkor a napibol többet fogsz kapni azon a napon, amikor ezeknek a végére értél.
 

DeletedUser25106

Guest
Mekkora marhaság!! Foglalj ennyi szektort foglalj el annyi tartományt! Mibőőől!! Mit gondoltok a következő Eventekkor mi marad?
 

DeletedUser24512

Guest
Amerikai football és touchdown-t kell szerezni?! Hol vagy én hősöm Al Bundy mikor a népednek szüksége van rád? Aki nem tudná: Ő 4 touchdown-t szerzett egy meccs alatt. :)Al Bundy.jpg
 
Elég homályos az egésznek a leírása. Ezekkel a yardokkal, nem értem, mit akarnak elérni. Mihez kerülök közelebb. Touchdown jutalom - ki érti, mire jó? Gól? 40 yarddal vagyok közelebb... mihez?
Ha elérem a 20, majd a 40-et, mit kapok? Egy-egy fejlesztést (amikor van 6)? Vagy 3-3-at? Vagy azt is lehet közben nyerni? (Nem volt hozzá szerencsém...)
A feladatsorokat megtaláltam angolul. Magyarul tilos vagy nehéz lefordítani?
 

Feneséges

Aktív tag
Touchdown jutalom - ki érti, mire jó?
Melyik mire... a hősök oszlopa fejlesztéssel a hősök oszlopát fejleszti max. a 7. szintig. A fejlesztések után kicsit többet, több mindent ad.
De nyerhetsz forge pontokat, tudás szentélyét, stb.
40 yarddal vagyok közelebb... mihez?
A touchdownhoz. Akkor mint fentebb írtam nyersz valamit és kezdheted megint és ha beérsz, ismét nyersz.
Ha elérem a 20, majd a 40-et, mit kapok?
Szerintem semmit.
A feladatsorokat megtaláltam angolul. Magyarul tilos vagy nehéz lefordítani?
Picit fentebb ott van.
 

DeletedUser24348

Guest
Az a feladat hogy "Építs gyártóépületet".
Mi a franc az a gyártóépület ? ;)
Nekem ilyen nem szerepel az építési menüben :)
 

DeletedUser5320

Guest
Sziasztok! 29/40-nél elértem a TouchDown-t és nem kaptam meg a Hősök oszlopa fejlesztést, most járok 30/40-nél és a Hősök oszlopa 3. szinten van, ez reális és csak elnéztem valamit vagy tényleg nem kaptam meg a fejlesztést? Köszönöm a segítséget!
 

Feneséges

Aktív tag
...elértem a TouchDown-t és nem kaptam meg a Hősök oszlopa fejlesztést...
Szia, nekem az egyik Touchdown után tudás szentélyét adta, a mostani megint oszlop fejlesztés lesz, de a következőnél már 50 forgepontot ad, az ez utáni pedig oszlop fejlesztés lesz. Gondolom a fejlesztés helyett valami mást kaptál.

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van e esély arra, hogy a 7-es szintig lehessen fejleszteni gyémánt nélkül?!
Szia! Gondolom a halloween eseményen nyerhető temetőhöz hasonlóan, majd a következő eseményeknél lehet nyerni hozzá fejlesztést.
 

DeletedUser25329

Guest
Szia! Gondolom a halloween eseményen nyerhető temetőhöz hasonlóan, majd a következő eseményeknél lehet nyerni hozzá fejlesztést.

" hatszor lesz lehetőséged fejleszteni!" ezt írja, dobásnál ha nincs fejlesztő akkor elérhető. Az elég kiábrándító lenne ha nem érhető el a főnyeremény.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25644

Guest
10.:
Cal Rogers: "Nyerj 3 csatát, anélkül, hogy veszítenél közben VAGY adakozz 40 árut a jelenlegi korból vagy az előző korból a céhes kincstárba" és "Költs el 10 Forge Pontot"

Hogyan lehet az előző korból céhbe adományozni? Nekem csak az aktuális kort engedi.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent