Kibeszélő 1.117

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24512

Guest
Támogatom Saturas javaslatát!
És ismét meg szeretném kérdezni, hogy mikor kapunk új területet? :)
 
Eléggé zavaró dolgot sikerült betenniük!
PC-n mikor az visszatérő küldiket csinál az ember, amikor a küldiket megszakítjuk(hogy a megfelelő jöjjön ki), mindig balról jobbra jött be az újabb és újabb. Most meg alulról jön és így pörgetni kívánt visszatérő küldik felett lévő küldit is állandóan megmozgatja(eddig ilyen nem volt), és ez nagyon zavaró a szemnek (főleg mikor sok-sok küldi van csinálva).
Szóval ez nagyon el lett rontva :(
 

DeletedUser20942

Guest
Többször jeleztem, hogy a szomszédok ne tudjanak a nevezetesekbe pontot rakni.
Ez sajnos még mindig nem lett orvosolva.
A nagy pontszámú szomszédok indokolatlanul nagy előnyt élveznek, ha sok pontot tudnak egyszerre berakni.
Jó lenne, ha ez változna.
Csak a barátok és természetesen a céh tagoknak legyen lehetőség nevibe rakni pontokat.
 

DeletedUser23560

Guest
Hihetetlen, hogy van olyan, akinek fáj, ha ingyenpontot kap. :eek:
 
Mélytengeri korban kiszedték a "Legyen kevesebb mint 42 embered" visszatérő küldit.
A "negatív" dolgokat nem írják le update-nél, csak a pozitívokat?
 

DeletedUser20942

Guest
Hihetetlen, hogy van olyan, akinek fáj, ha ingyenpontot kap. :eek:
Nem az fáj, ha ingyen pontot kapok, csak az bosszant, ha valakivel cserélek, akkor annak a valakinek szeretném biztosítani az első helyet.
Ami ugye nem lehetséges, ha bepofátlankodik egy idegen.
A hozzászólásodból ítélve még nem jártál így, vagy nem érdekel a dolog.
 

DeletedUser23560

Guest
Láncokban cserélek, így mindkettő igaz. Azért egy matekot megérne, hogy hány ponttal kell kevesebbet betennie így a második helyért annak, aki lemarad az elsőről. Erősen gyanítom, hogy kevesebbet bukik a jutalmakon, mint amennyit "megtakarít" a pakolásnál. ;)
 

DeletedUser20942

Guest
Én például a raktárba gyűjtöm a pontokat, mert amikor beindul egy újabb kor, vagy folytatódik, hirtelen kell nagyobb mennyiség, legyen mihez nyúlni. Ilyenkor számít, hogy kapok az első helyért mondjuk 180 pontot, vagy 90 pontot.
Kicsinyesség, de akkor is bosszant, hogy " munka nélkül " jelentős előnyhöz jut valaki. És akkor még ott van, ha tervek kellenek.
 

DeletedUser23560

Guest
Én például a raktárba gyűjtöm a pontokat, mert amikor beindul egy újabb kor, vagy folytatódik, hirtelen kell nagyobb mennyiség, legyen mihez nyúlni. Ilyenkor számít, hogy kapok az első helyért mondjuk 180 pontot, vagy 90 pontot.
Kicsinyesség, de akkor is bosszant, hogy " munka nélkül " jelentős előnyhöz jut valaki. És akkor még ott van, ha tervek kellenek.
Kb 5000 pontom van raktáron. Ez az érv sem üt szíven :)
 

DeletedUser20942

Guest
Jó hát Téged semmi érv nem üt szíven, fölösleges is róla vitázni. Engem bosszant és kész.............
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent