EB és tippjáték kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3

Guest
Itt tudtok az EB-ről és a tippjátékról beszélni, kérdezni, szurkolni! :)
 

DeletedUser23329

Guest
Hali! Hol lehet tippelniaz EB mérkőzéseinek eredményeire. Üdv! TR.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem tudok mit mondani. Nekem megy (és sok mindenkinek, aki tippelt, és tippel is). Próbáld meg másik böngészővel; vagy nézz szét a beállításaid között.
 

Knora

Új tag
Nem tudok mit mondani. Nekem megy (és sok mindenkinek, aki tippelt, és tippel is). Próbáld meg másik böngészővel; vagy nézz szét a beállításaid között.
Jó kérdés akkor, hogy hol van a probléma akkor, mert se Chrome, se Explorer, se iPhone, se tablet... Internet elérés pedig működik...
 

Vanek ur

Aktív tag
Jó kérdés akkor, hogy hol van a probléma akkor, mert se Chrome, se Explorer, se iPhone, se tablet... Internet elérés pedig működik...

iPhone és Androidos tab-on majdnem biztos, hogy nem is fog menni, mert mintha flash kellene hozzá (például az infósáv miatt). Hogy más böngészőn miért nem megy, azt passzolom. Lehet, hogy nálad le van tiltva valami, aminek nem kellene, hogy tiltva legyen (vagy beállításokban, vagy IP alapon, vagy a fene tudja). De most távolról tényleg nem sokat tudok segíteni (még lehet, hogy közelről sem).
 

Vanek ur

Aktív tag
Egy hatalmas kérdés: az egyenes kieséses szakaszban a továbbjutót kell megtippelni (vagy esetleg a 2 vagy 4 félidő végeredményét)?
Tudom, elvileg a szabályok között az van leírva, hogy idézem: "Tippeléskor választhatsz, hogy melyik csapat fog nyerni, vagy esetleg döntetlen lesz (csak a csoportmeccseken)"; de ugyanakkor a választási lehetőségek között még most is ott a döntetlen lehetősége (vagyis akár ki is választhatnám ezt is - aminek nem sok értelme lenne, ha a továbbjutót kellene megtippelni).
 

DeletedUser24843

Guest
Mikor kapjuk meg a gyèmántokat vagy ti megkaptátok? ( tippjátèkèrt )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent