Cirgard verseny kibeszélő

Vanek ur

Aktív tag
Azt értem csak akkor hogy van neki annyi pontja 100k val több mikor mindenap végig támadok minden szomszédom 2 kivételével mivel az a 2 személy ugyan abban a céhben van mint én.tehát akkor az a 2 személy 6 nap alatt 100.000 plusz pontot adna .háát itt valami akkor nemstimel.Ja és 120 százalék boldogsággal támadok mindig és csak 3 szomszédnál szoktak a seregeim sérülni miáltal kevesbb pontot kapok de ott sem nagy a sérülés.

Egy ilyen esetbe én is belefutottam; de attól még pár lehetőség, ami miatt most vezethet előtted:
- amikor Te támadsz, akkor X-nél és Y-nál nincs védelem, mert ők is támadnak; de amikor az ellenfeled támad, akkor már van bent X-nek és Y-nak is embere
- folyamatosan foglalja a területeket, és az ottani harcok -az esetek túlnyomó többségében- jóval több pontot adnak, mint egy egyszerű pvp harc (igen, a pvp eredményben benne vannak a pve pontok is)

De ez itt erősen off...
 

DeletedUser

Guest
Vanek ur te nem az Acive Ones céhben vagy?
Mert én igen.
Üdv All Bundy.
Azért megyünk az új szerverre.Hátha mire ott elérjük a gyarmatosítás korát akkorára lesznek esetleg új korok is.
 

Ötzi

Aktív tag
Ha csak a 2 eddigi szerver túlterheltségéről van szó, megértem, de végigjátszani mégegyszer ugyanazt marhaság. Inkább a fejlesztésre voksolnék, mondjuk jöhetnének új korok, új csaták. Én már várom a tankokat, vagy a földönkívüliek is jöhetnének új bolygóval! :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek ur te nem az Acive Ones céhben vagy?
Mert én igen.
Üdv All Bundy.
Azért megyünk az új szerverre.Hátha mire ott elérjük a gyarmatosítás korát akkorára lesznek esetleg új korok is.

De, a Brisgard-on abban a céhben vagyok. :)

Új korokról: egy másik témában valaki megemlítette (elmondása szerint egy belsős ember információját osztotta meg), hogy egy hónapon belül jön a következő korszak (a térkép alapján vélhetően az utolsó).
 

DeletedUser11

Guest
Szerintem, hogy belsős embertől van az információ, az kicsit túlzás, mert a Forge of Empires hivatalos blogján már novemberben kiírták, hogy 2013 elején jön a következő, Industrial Era (Iparosodás kora), és biztosan nem ez lesz az utolsó kor :)
 

DeletedUser

Guest
Az csak jó ha lesz több kor.A végén milesz??Atom kor. Ha letámadom a szomszédom akkor én is megmurdelok atomsugárzásban?? :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem, hogy belsős embertől van az információ, az kicsit túlzás, mert a Forge of Empires hivatalos blogján már novemberben kiírták, hogy 2013 elején jön a következő, Industrial Era (Iparosodás kora), és biztosan nem ez lesz az utolsó kor :)

A "térkép alapján vélhetően az utolsó" részt én tettem hozzá (látva a térkép méretét, és a kis maradék felhős részt). De akkor biztosan lesz egy másik térkép is; vagy majd ezt fogják valamilyen módon bővíteni (vagy nem tudom hogy, de fogják oldani ezt a kérdést is).
 

DeletedUser21601

Guest
Üdv,
Felteszem ismét a kérdést.......
Lehet tudni,pontosan mikor indul az új világ? (óra,perc)

Köszi
Beska
 

DeletedUser5320

Guest
Sziasztok!

Teljesen egyet értek a fejlesztőkkel illetve az üzemeltetőkkel, hogy több helyre akarják elrakni a játékosokat és több játékosnak szeretnének esélyeket adni új szerver inditásával, viszont az ellenzékkel is teljesen egyet értek, mert lehet hogy az új játékosok az új világra mennek, de ezzel a másik 2 világ be is fog punnyadni... főleg hogy bejöttek a tervrajzok egyre többünknek van csodájuk és igy is alig épülnek a csodák... most elindul egy másik világ, sokan átmennek a mostaniról oda és igy még a mostaninál is lassabban fognak épülni a csodák... szerintem nagyon elhamarkodott lett ezaz új világ...:) de ez csak az én véleményem. Igazuk van az üzemeltetőknek is és az ellenzéknek.
 

DeletedUser2189

Guest
Én személy szerint már nagyon vártam az új világot. Kb 1 hetes késéssel regeltem az Arvahall szeróra és végigszenvedtem a rengeteg hibakijavítást (aki a kezdetőktől volt, az tudja miről beszélek) mire elért a játék a késő középkorig. Ott már nagyon untam és pechemre a gyarmatosítás kora bevezetése előtt 1-2 héttel abbahagytam (töröltem az épületeket)
Azóta rengeteg javítás, fejlesztés, újdonság lett bevezetve, amit egy új világban, ahonnan mindenki előlről kezdi ki fogok próbálni. És szerintem sokan mások is vannak így, nem is beszélve az új játékosokról, akik itt-ott bukkannak rá a játék hirdetésére.
 

DeletedUser

Guest
na a GF moderátorok átpártolnak IGhez?:D
Dan,Patyo
lehet hogy jön dobolan is?:D
na de a témához szólva lelesztek gyalulva enyém lesz mind a 6 helyezet :D egy azonosítóval:D
 

DeletedUser20992

Guest
hello
ha valaki elérte a korai középkort, akkor ugyebár képernyőképet kell készíteni róla
de a játékban nem jelzi ki a városodnál hogy melyik szerveren vagy
akkor hogy lehet olyan képet csinálni amin a szerver is rajta van+a bizonyíték hogy tényleg elérted-e a korai középkort?
 

DeletedUser21403

Guest
Üdvözletem!

Arra lennék kíváncsi h az újvilág megjelenésének köszönhetően mekkora a valószínűsége h az előzőek törlődnek vagy zárolják!

- - - Updated - - -

Üdvözletem!

Arra lennék kíváncsi h az új világ megjelenésének köszönhetően mekkora az esélye h az előzőket törlik vagy zárolják!
 

DeletedUser21601

Guest
Üdv!

Kérdésem a következő:
Ha elérték 3an is a korait,honnan tudja majd a többi játékos,hogy fölösleges már hajtania,a gép előtt tölteni egész napot?

Köszi

u.i.:köszönöm az előző kérdésre a választ DaN
 

DeletedUser21601

Guest
Hmmm.......
Még mindig nincs meg a 3ik? :)
Ez csak jó nekem :)
 
Fent