Barát keresés neveztes épületek építéséhez

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje

DeletedUser1300

Guest
itt kereshettek barátokat a nevezetes épületek szint emeléséhez, és térképrészek kereséséhez.
 

DeletedUser861

Guest
Sziasztok!

Várom azoknak a barátkérelmét, akik nem a csoportomban vannak és szeretnének Deal Kastély részletet szerezni, illetve mivel este felépítem a Drezdai Miasszonyunk Templomot is, így azok jelentkezését is várom, akik ilyen részleteket keresnek.

Drucilla néven megtaláltok!

Szép napot!
 

DeletedUser1300

Guest
Nos én is keresek barátokat Deal kastélyomhoz, és este leteszem a Drezdai Miasszonyunkat, ahhoz is. Akiknek ez van tervben. Keressen meg barátnak, játékban is tito vagyok.

várom a jelentkezőket
üdv tito
 

DeletedUser4561

Guest
Én Hagia Sophiához várnék jelentkezőket, valamint hamarosan az Aacheni katedrálist is megépítem (reményeim szerint). Akit érdekel vegyen fel barátnak.
Köszi:)
 

DeletedUser21408

Guest
Sziasztok!

Várom jelentkezését barátnak akinek dealhoz kell térképrészlet, jelenleg az első szinten van így olcson lehet részlethez jutni.
Várom a jelentkezőket, v1963s.
 

DeletedUser21603

Guest
sziasztok barát listámra barátokat keresek akiket érdekel deal kastély nálam meg találja meg csak 5 szinten vagyok,nem sokára lerakom a drezdai Miasszonyunkat meg a Zeusz szobrát,a bronz korszaktól egészen a gyarmatosítás korig mindenkit szívesen latok barátnak és természetesen viszonyozom is segítségeteket ,

Üdv nektek ... petmoto
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Én del Monte kastélyhoz várom a jelentkezőket a barátlistámra.
Hamarosan beindul a 2. szint, ami már ad tervrajz szelvényt is.
További szép napot
Waszi69
 

DeletedUser3481

Guest
Sziasztok! :eek:
Nálam Castel del Monte és Deal kastély részleteit tudjátok beszerezni, és hamarosan lerakom majd a Zeusz szobrát is. :rolleyes:
Akit érdekel vegyen fel bátran!
üdv. darki
great_bronze_zeus.png
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Barátlistámra várom azok jelenkezőit akiket érdekel Deal részlet.
Nyolcas szinten van ,de 4. 5. hely kis potért még kiadó.
üdv:)
 

DeletedUser4400

Guest
Helló!

Én a Deal kastélyhoz várom a jelentkezőket a barátlistámra.
Már a 4.szint épül.
További jó játékot!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Deal kastély fejlesztéséhez én is várok barátkozni vágyókat.. :) Nincs nagy tolongás, úgyhogy könnyű részleteket szerezni!
 

DeletedUser3942

Guest
Én a Drezdai Miszonyunk templomát épitem. Elég gyorasan halad az épitkezés 36 óra alat 5 szint épült meg, ezert azokat vérom akik hamar akarnak részleteket.
Kárpátalja néven vagyok a játékba is
üdvözletel
Kárpátalja
 

DeletedUser

Guest
Üdv!
Barátlistára jelentkezzen akit érdekel Castel de Monte és Zeusz részlet.

Tyrant
 

DeletedUser21603

Guest
sziasztok barát listámra barátokat keresek akiket érdekel deal kastély nálam meg találja meg csak 5 szinten vagyok,nem sokára lerakom a drezdai Miasszonyunkat meg a Zeusz szobrát,a bronz korszaktól egészen a gyarmatosítás korig mindenkit szívesen latok barátnak és természetesen viszonyozom is segítségeteket ,

Üdv nektek ... petmoto
 

Ha ver

Játék operátor
Sziasztok,

Alexandriai világítótorony építéséhez keresek segítő barátokat.

Köszönöm, ha jelentkezel.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Deal kastélyhoz és a Drezdai Miszonyunk templomának építéséhez várok aktív jelentkezőket melynek jutalma térképrészlet.
üdv, hallal
 

DeletedUser

Guest
Már épül a 2. szint a del Montén, és elindítottam a Deal kastélyt is.
Még van hely a barátlistámon!!!
 

DeletedUser

Guest
sziasztok aki szeretne térkép részleheteket szerezni a Deal kastély hoz vagy a drezdai Miasszonyunk épületéhez az vegyen fel barátlistára
hallal
 

DeletedUser21603

Guest
sziasztok aki szeretne térkép részleteteket szerezni a Deal kastély hoz, vagy a Zeusz épületéhez az vegyen fel barátlistára
Deal Kastélyom 5 szinten van, Zeusz szobra 1 szinten van
Üdv petmoto
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4561

Guest
Ma raktam le az Aacheni katedrális alapjait, akit esetleg érdekel jelöljön barátnak!;)
 
Fent