Új profilbejegyzések

Nem találok olyan linekt a cst-vel kapcsolatban Bajnokok Királyi tornyáról mert eddig csak Bajnokok tornyáról van információ.
Én sehol nem találtam még olyan topikot ,ahol le lenne írva, hogy pl. a gyémántligában mi alapján sorsolják össze a céheket.
Ha nagyon szépen megkérlek megírnád ezt nekem, hogy tisztában legyek vele, valamint , akkor nagyjából ki lehetne kalkulálni, hogy kikkel kerül össze , milyen céhekkel a következő fordulóban.
Szia, a napi feladat nem jelenik meg 2napja a baloldalon így félbe maradt a heti teljesítésem. A vörösnős feladat sem működik nálam , a két db 3d nyomdámat nem fogadta el aktuális korú gazdasági épületnek, pedig termelni is kezdtem velük .Kétszer is próbáltam az újra építkezést, feladtam, pedig jó lett volna befejezni.Kérlek javítsátok ki, továbbra is játszhassak. Köszönettel, Laurencia
Laurentzia
Hogyan írhatok, hol keressem a supportot meg ?Hol találom, hogy bemásolhassam?
Laurentzia
Elküldtem.
Laurentzia
Ma biztonsági magán céget építettem 2 db-ot, de azzal sem működik a vörös hölgy, nem ismeri el a 2 telepítést. Továbbra is várom a javításukat, köszönettel Laurentzia
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezi hogy szerintetek meddig lehet eljutni ebben a Téli eseményben, mert már napok óta 2 feladat megoldása után azt írja hogy gyere vissza 20x óra múlva szóval nem lehet haladni. Ez normális, és csak akkor lehet kb legalább a feléig is eljutni(kvázi a csokoládégyár specializáció-ig) ha gyémántokat vásárol az játékos? Válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok! Az volna a kérdésem, a céhtagom nem tud tovább lépni a céhexpedícióban, mert nekem kellene feloldani miután beadta a céh az anyagokat? Hogyan tudom végre hajtani a feloldást, mert a tagom folytatni szeretné a játékot?
Kalap23
Kalap23
Szia! Rá kell mened a céhexp. található csillagokra, és megnyomod a feloldást :)
Szia!
Az őszi esemény játékban az esemény küldetéseknél a jutalomért egy vagy több feladatot kell teljesíteni. Ha én az egy feladatot választom és azt teljesítem akkor azt kipipálja, de a két feladatnál is kipipál egy feladatot amit el sem végeztem, így a még a másikat is teljesítenem kell, hogy megkapjam a jutalmat! Miért van ez így?
Üdv:eek:csi66
hali mindenkinek! nagyon sajnálom hogy megint ez van, de nagyon használhatatlan az a része a játéknak, hogy csak bedob egy bónuszt, amihez kort kell lépni, és nem tudok visszatérőzni 1 hónapja már írtam, miután 2 hónapot vártam. Sajnos most, hogy 4 hónapja nincs visszatérőm kezd nagyon felemenni a pumpám
így értelmét veszti a játék
Keaira
Keaira
Oldd meg vagy dobd el a mellékküldetéseket és ha elfogytak lesz újra visszatérőd. Minden korlépés után ez van.
Szia, Gratulálok a fórumjáték első helyéhez. Meg tudnád adni mi volt a megoldása? Nem hagy nyugodni hogy nem tudtam összefüggést találni a megadott betű - érték párok között. Köszi. :)
Szia, Bocsi a zaklatásért. Esetleg nem tudod esetleg mi volt a megoldása a fórumjátéknak? Már kihirdették kik nyertek szóval nincs tétje, de nem hagy nyugodni hogy nem tudtam összefüggést találni a megadott betű - érték párok között. :)
Tisina
szia, már az 1 betű megadása után megvolt
Spoiler gombon mutatja azt is
11=A
65=Z
35=N
16=E
52=T
55=Ü
34=M
23=G
22=F
31=J
15=D
33=L
61=V
51=S
25=I
32=K
46=R
21=É
64=Y
53=U
12=Á
41=Ó
42=Ö
13=B
24=H
36=O
14=C
54=Ú
26=Í
Tisina
GRATULÁLUNK, SIKERESEN MEGFEJTETTED AZ ÜZENETET.
HA GYORS VOLTÁL, ILLETVE A FORTUNA IS ÚGY AKARJA, A NYEREMÉNYED 150 TEKERCS.
EZT MAJD AZ ARCHEOLÓGIAI ESEMÉNYEN BEVÁLTHATOD, AHOL ÍGÉREM, ILYEN REJTVÉNY TÖBB MÁR NEM LESZ.
Fent