Új profilbejegyzések

1. Hadur72
    Hadur72
    Kérdezz bátran segitek !
  2. aerocomp
    aerocomp
    2015. 04. 11 -én kezdtem a játékot..
  3. ani002
  4. szauer jános
    szauer jános
    Tisztelt Fórum.Szeretném a játékos nevemet megváltosztatni,ha lehet hogyan. szauer.janos@freemail.hu
  5. juniorgyuri
    juniorgyuri
    A téli eseményen mi a második feladat?
  6. Neogobius
    Neogobius
    igyekvő ember
  7. cides
    cides
    kontinens térképen egy már meghóditott tartományt fedezek fel éppen ez meg hogy lehet?
  8. itriumi
    itriumi
    Hello! Support? Van aki tud valamit róluk? Szabadságon vannak, vagy leköti őket valami nagy projekt?
  9. tito
    tito 1. Mosqito
    trágár tartalom
  10. itriumi
    itriumi
    Mennyi az átlag válasz idő, ha a supportnak írok? 1-2 nap? Nem tudom, hogy elfoglaltak, vagy a levelem nem kapták meg.
  11. feva
    feva Medivh
    Szia! Szeretném törölni magam a játékból, sajnos ez nem megy nekem, viszont egyáltalán sehol nem találtam olyan funkciót, amivel törölni tudom magam.
    Kérlek szépen törölj engem! Két világban játszom Arvahall és Cirgard, mindkettőn feva néven vagyok regisztrálva.
    Már mindent lebontottam a városaimban.
    Köszönöm szépen a segítséget.
    1. Medivh
      Medivh
      Szeptember 30, 2017
  12. bathory5
    bathory5 Medivh
    Hali.
    Az új forge pakolást ki találta ki? Szerintem,a céhben sokunk szerint sem jó. Nem lehet vissza állitani a régit? Bonyolult ez,nem átlátható.
    1. erika5503 kedveli.
    2. Előző hozzászólások megtekintése...
    3. Medivh
      Medivh
      @erika5503 tehát akkor, miért csak arra lenne jó? Ha csak x mennyiségű Forge Pontot szeretne valaki betenni egy nevezetesbe, akkor azt is ugyanúgy meg tudja tenni. Az állítása arról, hogy nem látható a sáv csak mobil verzióban él, de még ott is megjelenik az, hogy mennyi Forge Pontja és mennyi Forge Pont csomagja van, így láthatja, hogy mennyi ponttal tud vagy akar hozzájárulni. *folytköv.*
      Szeptember 16, 2017
    4. Medivh
      Medivh
      @erika5503 De ha nem is figyeli ezt, akkor is azért a nevezetes épület ablakának/listájának megnyitása előtt jól látható, hogy mennyi pontja van, így arra csak emlékszik nagyjából 5-6 másodpercre rá.
      Szeptember 16, 2017
    5. Medivh
      Medivh
      @bathory5 @erika5503 Tehát összegezve a régi felület... nos hát... 95,547%-ban biztos, hogy nem kerül visszavezetésre, de az még lehetséges, hogy a jelenlegi felületen történnek módosítások, sőt én azon sem lepődnék meg, ha a Forge Pont rendszerbe nyúlnának bele tovább még.
      Szeptember 16, 2017
  13. Muster
  14. janika0118
    janika0118
    A kincstárba helyezett dolgokat hogyan lehet kivenni , vagy felhasználni?
  15. FairVica
    FairVica
    Sziasztok kosz az infot
  16. janika0118
    janika0118 davidman20
    Tegnap látogatóban voltunk a fiaméknál, és az Ő internet hozzáféréséről bejelentkeztünk a játékba. Ma reggel itthonról szerettem volna a nevezetes épúletébe besegíteni és nem engedi arendszer ,azt az üzenetet kaptam ,azonos internet hozzáférésről nem támogathatom az épúletet, pedig már itthon vagyok mit tegyek?
  17. Devastator
    Devastator Medivh
    Udv hogyan tudnek kapcsolatba lepni veled lenne par kerdesem
    1. Medivh
      Medivh
      Bocsi, nem nézem általában a profiloldalt. A supporton tudsz természetesen bármit kérdezni.
      Szeptember 16, 2017
  18. Kurucvezér
    Kurucvezér DaN
    Másik kérdésem, hol és hogyan tudom beállítani, hogy a támogatók pl. csak a lakóépületeket támogassák, vagy fosztogatáskor csak a lakóépületeket azok közül is a keveset adót tudják kifosztani?
  19. Kurucvezér
    Kurucvezér DaN
    Érdeklődni szeretnék, én jelenleg késő középkorban vagyok, hogyan szerezhetek akár jelenkori, akár távoli jégkorszaki épület tervrajzokat?
  20. Johnny Firpo
    Johnny Firpo
    Sziasztok! Tudnátok abba segíteni hogy egy ismerősömet miért nem tudom meghívni barátnak? Azt írja ki hogy nincs találat ha beírom a nevét.