Kibeszélő Történelmi esemény

Zsu1964

Új tag
Sziasztok! Nyertem pár 100 %-os támadási löttyöt, melyekre azt írja, hogy csak kvantumportyában érvényesek, 2 óráig. Most elhasználtam egyet, de sehol nem jelenik meg, nem lett erősebb tőle a seregem a kvantumban, Ez akkor most hogyan működik tulajdonképpen? Frissítettem is, még sincs sehol. Vagy később fog valahol életbelépni?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok! Nyertem pár 100 %-os támadási löttyöt, melyekre azt írja, hogy csak kvantumportyában érvényesek, 2 óráig. Most elhasználtam egyet, de sehol nem jelenik meg, nem lett erősebb tőle a seregem a kvantumban, Ez akkor most hogyan működik tulajdonképpen? Frissítettem is, még sincs sehol. Vagy később fog valahol életbelépni?
Nézted a színét? A kék a kék csomópontban segít, a piros a pirosban.
 
Szeretni szoktam a gondolkodós eventeket, nekem részben tetszett a legutóbbi hasonló halloweenes, de ez nem tetszik.
Sokkal több időráfordítást igényel mint a sent patrikos (és azt semkedvelem).
Nagyon tetszik a főépület, de ezt az eventet elengedem, sajna nincs annyi ráfordítható időm amit igényelne úgy, hogy közben még a kvantum, csatatér, exped, rivális, is is megy párhuzamosan, ez túl sok egyben.
Ideje lenne már az eventek között nagyobb szüneteket tartani sőt az expedíció/ kvantum csatatér is más leosztásban kellene.
Nem beszélve a napi "kötelező" kocsmázás motiválás, szinte már nulla -24 ben kell foglalkozni a játékkal, még ugyis, ha csak egy szerveren játszik valaki.
 

Zsu1964

Új tag
Nézted a színét? A kék a kék csomópontban segít, a piros a pirosban.
Igen, nagyon jól megnéztem, hogy mit használok, KVANTUMHOZ kapcsolódóan van most kétféle (csak PIROS!) a raktárban, amit ez az event adott: 100 %-os egy órás, és 100 %-os 2 órás. Ebből használtam egyet, de sehol nem jelent me a hatása.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Igen, nagyon jól megnéztem, hogy mit használok, KVANTUMHOZ kapcsolódóan van most kétféle (csak PIROS!) a raktárban, amit ez az event adott: 100 %-os egy órás, és 100 %-os 2 órás. Ebből használtam egyet, de sehol nem jelent me a hatása.
És milyen színű csomópontot támadtál?
 

Zsu1964

Új tag
Bocsánat, de nem tudoim már... Akkor ezek szerint nem mindegy, hogy piros csomóponthoz a piros, kékhez a kék? Ezt miért nem közlik akkor.... Le van ez írva valahol?
 

Zsu1964

Új tag
Na akkor most néztem a raktárban és még egy kérdés: ezekből is van többfajta: fent egy körben van, ami 1/6-ost, 2/6-ost, 1/3-ost, van, ami 1/2-est mutat, Akkor ez most mi pontosan??? Esetleg egyes szintekhez is köthető, hogy melyiket, mikor használom fel? Ha így van, ez valami hihetetlen.... És akkor miért nem írják le valahol, hogy mit, mikor????
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Akkor ezek szerint nem mindegy, hogy piros csomóponthoz a piros, kékhez a kék? Ezt miért nem közlik akkor.... Le van ez írva valahol?
Szerintem ezt elfelejtették leírni.

Na akkor most néztem a raktárban és még egy kérdés: ezekből is van többfajta: fent egy körben van, ami 1/6-ost, 2/6-ost, 1/3-ost, van, ami 1/2-est mutat, Akkor ez most mi pontosan???
Az csak azt jelzi, hogy mennyi ideig fog tartani a hatása. Minél nagyobb a kör, annál tovább tart.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Akkor ezek szerint nem mindegy, hogy piros csomóponthoz a piros, kékhez a kék? Ezt miért nem közlik akkor.... Le van ez írva valahol?
Az első perctől különbség van a piros és kék csomópontok és a hozzájuk kapcsolható bónuszok között. Le van írva a Kvantumportya ismertetőjében. Azért nem a játék a hibás, hogy a játékosok nem olvassák el az ismertetőket.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az első perctől különbség van a piros és kék csomópontok és a hozzájuk kapcsolható bónuszok között. Le van írva a Kvantumportya ismertetőjében. Azért nem a játék a hibás, hogy a játékosok nem olvassák el az ismertetőket.
Tényleg ennyi a leírás erről? Vagy csak én nem találom, hol van ez leírva?

"Többféle sereg készenlétben! Minden harci találkozó a támadási és védekezési bónuszt is igénybe veszi. A piros a támadási bónuszt míg a kék a védelmit."

Amúgy a két mondat ellentmond egymásnak. Most akkor minden találkozóhoz kell mindkét bónusz vagy a piroshoz a támadási a kékhez meg a védelmi?
 

Xadornix

Aktív tag
Azt figyeltem meg, hogy a "Tárgyalási erő" növekedtével egyre nehezebbé válik a "Nehéz pakli" elleni győzelem. Az alap képességkártyák között arányaiban több sebző (elszívás, gyengítés, káosz) volt, mint a fejlettebb kártyák között, ahol csak a Merénylet sebez közvetlenül, közvetve pedig a Megerősítés.
Így lényegében kevesebb sebzésre képes a pakli, ami egyre többször ellehetetleníti a győzelmet.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Azt figyeltem meg, hogy a "Tárgyalási erő" növekedtével egyre nehezebbé válik a "Nehéz pakli" elleni győzelem. Az alap képességkártyák között arányaiban több sebző (elszívás, gyengítés, káosz) volt, mint a fejlettebb kártyák között, ahol csak a Merénylet sebez közvetlenül, közvetve pedig a Megerősítés.
Így lényegében kevesebb sebzésre képes a pakli, ami egyre többször ellehetetleníti a győzelmet.
Lehet, hogy arányaiban kevesebbszer van, viszont egy merénylet felér 2-3 másikkal.
 

Xadornix

Aktív tag
Lehet, hogy arányaiban kevesebbszer van, viszont egy merénylet felér 2-3 másikkal.
Nehéz fokozaton simán felér 2 lappal, ebben igazad van.
De amikor a 9 lapból (3 lap * 3 alkalom) egyetlen (vagy annyi sem) sebző van, akkor az hiába Merénylet, a pakli össz sebzése nem fogja elérni az ellenfél összes életét.
Persze nem mondom, hogy az egyéb lapok ne lennének jók, legutóbb a Nagy zsákmány hozzámvágott egyszerre 6 orgonakertet, de az ötszörös ligapont elillant.
 
Fent