Nem játékhiba Eltűnik a játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Csiliz

Aktív tag
Ez a hiba is már régebbi keltű, amit már többször szintén említettem a régi hibatopicban. A lényeg, hogyha a bögészőben átlépek egy másik ablakba, majd ismét vissza a játékba, visszalépéskor elűnik a játékablakból az egész játék. Csupán néhány játékelem marad látható, mint pl. felső állapotsor, tanácsadók, építési menü, üzenetablak, ... stb. De ezek sem csak úgy, hanem összezsúfolva a játékablak bal felső sarkába. Lásd a mellékelt képet!

972FOE_ERROR_Eltunik_a_ja.png


Megjegyzés: Nem tettem fel az egész ablakképet, mert az ablak többi része üres!

Legegyszerűbben úgy tudom előidézni, hogy megnyitom a céhfórumot majd becsukom.

Régebben ritkábban fordult elő, de az utóbbi három verzióváltás óta szinte állandósult és minden ablakváltáskor bekövetkezik. Egyedüli megoldás ellene, hogy állandóan ilyenkor frissíteni kell (F5), napi szinten akár 50-100-szor. Ez viszont nagyon élvezhetetlenné teszi magát a játékot! :(

Rendszerinformációk:
1.96.bfd6a36 (08.03.2017 10:53), Csiliz (13794), hu1, hu_HU, WIN 24,0,0,221, Windows 10, Firefox/51.0, 1747x990, DirectX11 (336 MB VRAM)

Üdv
Csiliz
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser23776

Guest
Kedves @Csiliz

Teszteltem az esetet az általad leírt módon (céh fórum megnyitása és bezárása), de nem sikerült előidézni ezt. Ezután teszteltem szinte minden funkció használatával, ablakváltásokkal, stb. Továbbra sem sikerült előidéznem a hibát.
Kérem első körben próbáld meg az itt olvasható javaslatokat elvégezni.
 

DeletedUser24612

Guest
Próbálkozz nagyobb grafikai igényű játék elindításával. Nem szoktam bezárni a FoE -t és ha véletlen ott marad az ablak ha elindítok egy rendes játékot (LoL, WoW) fekete képernyő fogad és a frissítés sem segít, csak a bezárás és az újra töltés.
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem ez ugyanaz a flash-memória hiba, mint a másik témánál. Ha megtelt a memória, akkor a megjelenítés is megakad.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent