Keresési eredmények

  1. Új hiba Kvantum - Hiányos fordítások

    Sajnos a játékban a sok fordított szöveg (felugró-, és egyéb ablak, stb.) azt sugallja, hogy egyszerűen kimondva fordítógépes megoldás az egész. Ha jól sejtem, rá se néznek, hogy helyes, vagy sem. A magyar nyelv szórendje teljen más, mint az angolé, tisztelt adminisztrátor játékostársak. De...
  2. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 , 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50. (Még a milliós kaszinókban is rájönnek olykor-olykor, hogyan lehet a rosszul megírt feltételek miatt...
  3. VÁLTOZÁS!!!!

    Szerintem ebben a kérdésben adja magát az alapvető ellenkérdés. Ki az, aki örül annak, hogy aratáskor miriádnyi felugró üzenet gátolja a folyamatosságot. Hiszem, hogy ki is jelenthető; senki! Vagyis, minek az olyan játékelem, ami senkinek nem kell???
  4. Quantum - Városháza

    Tisztelettel javasolnám, hogy a Quantum Városháza is rendelkezzen legalább a "Bónusz áttekintés" füllel. Hasonlóan, mint a fővárosi Városházában, egy kattintással hasznos információk válnának áttekinthetővé. pozotron
  5. Új hiba Katonai egységek

    Detto. A csoportositasokban en ugyan latom mennyi van, de engem ez a modszer alapbol Zavar. Most kipipalgatom, mikor a Quantumban vagyok, hogy lathassam hogyan allok az egysegek letszamaval, aztan meg visszaallitom. Enyhen szolva faraszto. /Elnezest nem a gepemrol irok /Lengyelorsyagban vagyok...
  6. Raktár ikon a városfelületen

    Sziasztok! Javasolnék egy olyan opciót, hogy a raktárban lévő összes fülben található akármiknek lenne a városfelületen mondjuk 4-5 (vagy több is akár) állaandó, vagy előugró ikon - hasonlóan pld mint a feladatoknak bal-, vagy az aktuális dolgoknak jobb oldalon. Ezekbe az ikonokba bárki...
  7. Céh kincstár

    Sziasztok! Nem vagyok vele tisztában, hová írjak, de itt a kincstár a téma. Javasolnék egy olyan opciót, hogy a kincstárban lévő összes fülben található akármiknek lenne a városfelületen mondjuk 4-5 (vagy több is akár) állandó, vagy előugró ikon - hasonlóan pld mint a feladatoknak bal-, vagy az...
  8. Ismert hiba Raktár-Tárolás

    Hali! Megerősítem, minden szerveren ugyanaz a hiba. Nálam 5 perces termelés lehetséges csak. CST-n keresztül működik a levelezés, a városban nem.
Fent