Keresési eredmények

  1. melak2142

    VÁLTOZÁS!!!!

    Oda kevertem, mert ebből felesleges kettőt csinálni. Értelmetlen, külön szedni, mivel a játékban is hasonló a probléma oka. Egy felugró üzenet ami egy, és ugyanazon játékelemhez kapcsolódik. Teljesen mindegy, mi a szöveg. A lényeg, hogy ezeket kikapcsolhatóra kellene megcsinálni legalább...
  2. melak2142

    Felesleges figyelmeztetés

    Jogos! :) Ha már annál is jelen volt akkor nem szóltam, de a lényegen nem változtat. :) A felesleges üzenetek nem kellenének, vagy legalább is kikapcsolhatónak kellene lenniük. Jó lenne! :)
  3. melak2142

    Lomtár!

    Én javasolnék egy lomtárat az eladott épületeknek. Sajnos ma egy K- va nagy hülyeséget követtem el, és Rumci húzott ki a kakiból! Innen is 1000 köszönet érte megint! Ezt a levelet is csak ezért írom! Sajnos figyelmetlen voltam! Eladtam egy Mennyei arany naprendszert, és a Supporthoz kellett...
  4. melak2142

    Nevezetes épületek

    Egyből be kell kérni nyitás előtt. Meg kell tanúlni játsznai emberek! Ilyen a stratégia ez tény. Az hogy rabolható, nem hédhető egyszerűen...stb. Ez mind azt jelenti, hogy te magad még nem tudsz játszani a FoE-val, vagy olyan céhebn vagy, ami inaktív, és nem tudod bekérni a helyeket időre...
  5. melak2142

    VÁLTOZÁS!!!!

    A felesleges figyelmeztetések Topic ugyan erről IS szól. De igazatok van!
  6. melak2142

    Felesleges figyelmeztetés

    A másik ilyen értelmetlen dolgok, szerintem a városban aratáskor felugró ablak, ami azt jelzi, hogy menni cuccot kaptál az épületből. Ezt ha jól tudom a szikraszövő vihartoronnyal hozták be. Ha jól emlékszem ez az első olyan épület, ami kiírta, hogy mit ad aratáskor. Van lent pár, és igencsak...
  7. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    Ez sem igaz! Rendezett céhekben van "kötelező" norma. Tehát lent kell lennie az alap épületeknek, még hozzá minimum 80 on. B.O.A. ; Z.A.C. ; Alca (lassan hozzá csapható a MI is) 1-2 BSZ/ NE Ezek alap dolgok. Aki ezeket nem képes lerakni, az sem való céhbe, mert nem a céh érdeket nézni. A...
  8. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    Amúgy szontunk leváltogatn termékeket,én is csinálom néha, és olyan ajánlatok járnak le, mint: jövőkoros termékért, kérek progresszivest, vagy Posztost 1:1 hez! Tehát nem megy el semmi sem. 1-2 ajánlatot elfogadnak, mert azért nem rossz üzlet, de mikor kirakok 100 ajánlatot vegyesbe abból vagy...
  9. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    Akkor ha szabad javaslom, hogy csináljatok a céhben B.O.A. húzós levelet, hogy mindenkinek minnél magasabbak legyenek azok a nevik. Lehetőleg kötelező legyen a 80 minimum, ha még ilyen nincs nálatok, de nem akarok beleszólni! ; ) Annak bőven elégnek kell lennie a minimumhoz, és megbocsáss, ha...
  10. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    Nem a piac miatt! A kincstári termelés miatt. A legnagyobb céhekben rendesen kell tölteni a kincstárat! Ezt csak azok érthetik, akik a top 10 céhben vannak. Egy röpke GvG alatt elfogy vagy 50.000 termék a kincstárból, persze ez sokmindentől függ. Ezt kipiacozni lehetetlen. Én nem 1000...
  11. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    Miért? Annak nincs értelme, de az épületek visszafejlesztésének igen is lenne.
  12. melak2142

    "Gyors" fosztogatás gomb

    Én mindig is motiváltam, a barátokat, és a céh társakat, ezen semmi sem változtat. Aki nem igy csinálja annak, csak az inaktivabb játékosok maradnak meg, barátnak. Én legalább is mindenkit kidobok aki nem aktiv, vagy motivál. A Fosztogatás, meg olyan dolog, hogy elitélendő a játékban. Miért...
  13. melak2142

    Korvisszafejlesztő készlet

    A játékban lassan elkelne a BSZ, és NE -k mellé egy korvisszafejlesztő készlet. Jó enne ha tudnánk szabályozni, hogy milyen korból adjanak árút az épületek a kincstárba. Igy a játék maga is sokkal céhközpontúbb lenne, meg lehetne beszélni a céhen belül, hogy ki milyen árút termeljen.
Fent