Keresési eredmények

  1. Centurion02

    Kibeszélő 1.230

    Egyik legjobb frissítés, 6 db új gyémántos terjeszkedés azonnal megvéve!
  2. Centurion02

    Kibeszélő Űrkorszak: Jupiter-hold

    és most már a Titánkort várom, 6 nap alatt végeztem a Jupiter techfával :)
  3. Centurion02

    Kibeszélő Űrkorszak: Jupiter-hold

    Végre Jupiterhold :)
  4. Centurion02

    Kibeszélő Téli esemény

    Kívánságkút szerezhető lesz-e napi nyereményként? Béta szerveren volt, ám a főszervereken még nem találkoztam vele, minden nap átfrissítem a napi nyereményeket is, hátha beadja.
  5. Centurion02

    Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    jó lenne, de csak ctrl görgetéssel lehet, akkor viszont minden más is zsugorodik és használhatatlanná válik a csata ablak, üzenetközpont.
  6. Centurion02

    Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    10 fp, 50 termék, 25 gyémánt, 2-3-5 katona, 3 zsivány, alapanyag, pénz jutalmakat ad az új batlegránd gyémántligában. Kedvenc nótáim hallgattam és arra lettem figyelmes, hogy az NPC-k más kombókkal védekeznek a megszokottnál.
  7. Centurion02

    Céh hirdetések

    Köszönöm
  8. Centurion02

    Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    Néhány társam azt jelezte, hogy továbbra sem javult meg a batlegrund telefonon. Nekem számítógépen laggolt az a szektor, ahol más céh is csatázott. Ahol csak mi ütöttünk, az szépen gördülékenyen haladt.
  9. Centurion02

    Céh hirdetések

    Igen, mert magamat beleszámolom és téged is azok közé akik olvassák.
  10. Centurion02

    Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    ugyan így érzem én is és valóban így van, előző batlegrundon átlagban minden 4. csata ad töredéket, az újnál ritkább. 8×10 fp-t adott az X1X szektor és sok csatát nem ütöttem benne.
  11. Centurion02

    Céh hirdetések

    Sörhas nevű céhem már aranyligás, holnaptól jobb jutalmakért küzdhet, aki csatlakozik hozzánk. Várunk aktív lelkes jelentkezőket.
  12. Centurion02

    Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    Béta szerveren próbálgattam ezt az újféle batlegrundot rézligában. előfordult, hogy 12 fp-t adott. és zsiványt is adott ezek lehetnek az újféle jutalmak, mert amúgy 2 fp-t adna és zsiványt nem szokott. gyémántot nem kaptam egyszer sem nyert csata után, de előfordul a régi batlegrundon is hogy...
  13. Centurion02

    Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    A Jupiterkor új nevezetese akár még hasonló dolgot is adhat. Ezeket az ötleteket javaslatokat a béta szerver fórumán is közkincsé kell tétetni.
  14. Centurion02

    Céh csatatér

    GvG-n látszik a naplóban, hogy ki vitte el a szektort. Batlegrundon nem. Miközben az meg látszik, hogy ki épített valamit a szektorban. Nem lenne nagy dolog láthatóvá tenni a szektort elvivő nevét. Ennél sokkal komolyabb fejlesztéseket is megoldottak már.
  15. Centurion02

    Céh csatatér

    Platinaligában igen, gyémántban 140 a határ ha egyszerre sokan vannak jelen, 150 ha kevesen. És miközben megy a többi szektor farmolása, a vezénylő 150-ről 158-ra felüti az előző szektorokat. Senki nem nyer vagy veszít így csatákat, igazságos megoldás.
  16. Centurion02

    Céh hirdetések

    Jónapot kivánok minden játékostársnak. Sörhas nevű céhem várja lelkes jelentkezőit. Főként Arwahallos céh és játékostársak csatlakoztak eddig.
  17. Centurion02

    Kibeszélő 1,214

    Kb 2 hónapja batlegrundról batlegrundra egyre lehetetlenebb telefonról részt venni rajta. És ha belegondolunk, hogy miért nem működik telefonról, egész logikus következtetéseket lehet levonni a dologról. Véletlen nem azért működik csak számítógépen, hogy sokan áttérjenek oda telefonról? Akkor a...
  18. Centurion02

    Kibeszélő 1,214

    céhtársamat már meg is károsította ez az összes sereg gyógyítása gomb, mindenhol panaszkodnak erre a frissítésre.
  19. Centurion02

    Kibeszélő 1,214

    max 2 lebegőtankot lehet szerezni jeleneskorban, és max 4 teknős jövőskorban. többi maximum zsivány, amit meg felesleges gyógyítani, raktárban van belőle sokszáz másik
  20. Centurion02

    Kibeszélő 1,214

    egyetlen egy értelme van a gyógyításnak, amikor jelenkorban vagy, de már szereztél a jövős pvp térkép küldetésből lebegőtankokat, és ha nem akarod elveszíteni, 45 gyémánttért feléleszted. ugyan ez igaz jövőkorban a mélytengeri teknősre. Béta szerveren ezesetben költöttem gyógyításra. minden más...
Fent