Keresési eredmények

  1. Laszmen

    Demoralizáció csatatéren

    Értem amit írtok, a helper vhogyan máshogy összesíti, de a napi csataszámokat ha nézzük, és nem a helperen, akkor is megvan a differencia, arról nincs pontos adatom, de ha abból indulunk ki hogy neki mennyi csatája van, és nekem mennyi a 3 nap alatt, és nekem a 100demó az minden nap megvan, neki...
  2. Laszmen

    Demoralizáció csatatéren

    Bocs az amatőr képszerkesztésért, de a lényeg látszik, ugyan azt a szekit támadtuk, még az sem lehet hogy nem 20%-os szekit toltam, ekkora a különbség, és ez mindennapos
  3. Laszmen

    Demoralizáció csatatéren

    Hidd el, jól láttam, jelen pillanatban 493 csatával vagyunk mind a ketten,nekem 100 a demó,neki 72 szintén 493 csatával, ha gondoljátok csatolok képeket, hátha mást láttok ti,mint én
  4. Laszmen

    Demoralizáció csatatéren

    Valamelyik társam majdnem 700 csatát tolt tegnap 81 demóval, én 105 demóval toltam 520 csatát, mindent számoltam napi lebontásban, ezért kérdeztem hogy én vagyok balfax vagy a társaim nagyon szerencsések, de szembetűnő a különbség.. Köszi a választ egyébként
  5. Laszmen

    Demoralizáció csatatéren

    Sziasztok! Demoralizációval kapcsolatban lenne kérdésem. Sajnos észrevettem hogy a társaimhoz képest (nekem,vagy is inkább én figyeltem csak fel rá), nagyon intenzíven emelkedik a demoralizációm, 3 napja skálázom a napi csataszám,illetve demó növekedésem, és a társaimhoz képest igen nagy...
  6. Laszmen

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Az rendben van, de nem akarom elhinni hogy ilyen értékekkel ennyire hullanak, a társam 366/250-el megy, és éppen csak unalomból nem tol le 8k csatát a CW-n, megfogadom a tanácsodat, de én szkeptikus vagyok abban hogy ez lenne a fő probléma
  7. Laszmen

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Elnézést ha rossz helyre írom a kérdésemet, de itt találtam a legmegfelelőbbnek! 1 hónapja van egy olyan problémám csatázás közben hogy iszonyatosan fogy a seregem, Jövő korban nem volt problémám soha e téren, 1550%/800%-al operálok, Jövős kombóm 6 Lebegő tank+2 Zsivány, addig...
  8. Laszmen

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm a válaszokat! Érdekes hogy nem ugyan az az ára mindenkinél, na mindegy :)
  9. Laszmen

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Üdv mindenkinek! Szeretnék érdeklődni a Forge Plus-ról, láttam más városában, illetve utána kerestem ennek a dolognak, viszont nem találtam arról említést hogy ez kinek lehetőség, kinek nem, ugyan is nekem egyik városomban sem jelenik meg, van ennek feltétele, vagy csak random dolog? Köszönöm a...
Fent