Keresési eredmények

  1. Fárasztó kérdés :-)

    Titán nevezetes amely terméket termel az egyik Kincstárba a másik meg a rakiba. Na szóval a kérdésem az. Miért nem lehetne a nem kincstárba töltős elözző kori nevik termelése is ugyan azzal a megfogalmazással mint a kincstárba töltős? És a másik meg akiknek van finomitattlan termék termelői...
  2. Épület eladás Céhen belül

    Nincs olyan lehetőség vagy ilyen opció,hogy céhen belüli adott épület (raktárból) eladása? Mert lehetne egy ilyesmit létrehozni. Minden raktárból eladott épület kerülne ugy 50 gyémibe. Akitől megvenné bármelyik játékos az megkapná a 45 gyémit ami felkerül a többi gyémihez és az 5 gyémi a...
  3. Cst. Becsszobor és elefánt

    Tudom tök fölöslegesen rágom már jó párszor. Amugy lesz e valaha olyan fejlesztés hogy 2 db fullos 8as szintű összeolvasztása 1 db-ra?
  4. GVG

    Mobilon is van ilyen lehetőség?
  5. Atomium Újratervezés

    Tudom,hogy túlzott kivitelezés. A kivitelezést annyira változtatnám meg,hogy hasznossá váljon-e nevezetes. A terv annyi lenne,hogy a kincstári termelését mi magunk döntenénk el mit termeljen kortól visszamenőleg a kincstárba és a boldogság az ugyan úgy maradna! Viszont a tervezés megvalósítását...
  6. Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Ki hogy szeretné módositani a Atomium müködési funkcióját? Csak azért kérdezem mert sokan le se rakják és nem tartják hasznosnak.
  7. Globál piac

    Érdekelne olyan piac funkció ami nem csak barát, céhtárs és szomszéd ajánlata van kint hanem az adott világ piaca. Tudom hogy ez igy túlzás :-) Olyan motor lenne hogy fogadón x ideig néhány ezüsttel aktiválva végig mazsolázható lenne ezeken felül :-)
  8. Céh expi

    Érdekelne olyan kérdés hogy lesz e még további fejlesztés a Ce-n. 5.szint? :-)
  9. Új nevezetes

    Lenne egy ötletes kérdésem felőletek. Lehetne olyan nevezetest létrehozni mint az alcatraz funkciója. Csakhogy nem egységeket termelne hanem termékeket! Amilyen termék termelő van a városban olyat gyártana ahogy az alcatraz is produkálja! Előre is köszönöm a válaszokat Ha lesz ilyen ötletes...
Fent