Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Söt biztos hogy fog kelleni arra mérget vennék. Csak példaként ha egy céh össze van huzva 1 korszakra akkor nem kellene az előzző kori termék? Ugy mint a cst-n vagy a Ce-n az egyezkedéskor is elkéri az elözzö korit .
  2. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Én már jó ideje hajtogattam hogy legyen kor visszafejlesztő és lám-lám lesz :-) Már csak a kérdés az hogy melyekre lesznek érvényesek .
  3. Nevezetes épületek

    Az elhelyezett katonai épületek ugy értendő hogy a saját kortól visszamenőleg bármely katonai épület lerakásával azt fogja termelni.
  4. Felesleges figyelmeztetés

    Épitkezést szerintem ugy gondolták hogy ha el akarod foglalni akkor lesz e tervbe épitkezés. Direktbe rákérdez :)
  5. Új CST épületeinek gyémántozása

    Amugy nem lenne célszerűbb olyan nevezetest létrehozni amely kincstárba töltődik a gyémi. Hasonló épitési elvvel mint a mostani titános épületek. Viszont jóval több terméket kérne amihez 2 korú termék szükséges,alapanyag,pénz és medál és szintenként 1 gyémivel növelődne a kincstárba töltődés. A...
  6. Csatatéri ranglista

    Ha jól értem Elvileg minden kezdet nehéz. Ha nincs meg a csapatmunka és az összetartás akkor más alternativát kell választani,hogy ez igenis végbe menjen. Akik topba akarnak elérni azok tegyék meg belül a céhben az összetartást a közös kincstártöltést és stb.... ! Ha ez ugy érződik hogy igenis...
  7. Felesleges figyelmeztetés

    Jó ez igy csak igy blokkolja azt hogy a felütött szektort ne üssétek tovább. Épitkezni nem lehet ott de megnézni lehet ha ráklikkelsz az ok gombra.
  8. Csatatéri ranglista

    Elvileg minden kezdet nehéz. Ha nincs meg a csapatmunka és az összetartás akkor más alternativát kell választani,hogy ez igenis végbe menjen. Akik topba akarnak elérni azok tegyék meg belül a céhben az összetartást a közös kincstártöltést és stb.... ! Ha ez ugy érződik hogy igenis most már...
  9. Csatatéri ranglista

    Ez igy igaz :-)
  10. Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Sziasztok Tényleg lesz nevezetes változtatás? Mert pl zeusz jelenleg 2*3-as és ebből hogy tervezik 4*4-re? Főleg ha mindenkinek van a városában beépitve!? Ennyi erővel akkor minden létező nevezeteseket át kellene tervezni 4*4-esekre és igy mindenkinek lenne egy tudatos épitési alapja hogy az...
  11. Céhfosztás

    Láttam egy kis videót róla de sokat nem értettem belőle de a térkép sem tiszta hogy ebből hogy lesz a Guild raid. 4perc40-től...
  12. Céh nevezetes.

    Én a városházát alakitanám át és a jelenlegi bonusz + a céh létszáma lenne a forge mennyiség. A többi bunusz az már további képzelet 100 as szintü céh az 12 forgét ad és hozzáadódna (80 fős létszám) +80 forge és igy 92 forge lenne a napi termelése a városházának
  13. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Könnyen lehetséges :-)
  14. Épület eladás Céhen belül

    Árverésnek azért morbid lenne saját céhben. Amugyis Gyémit kapnál érte ha eladod az esemény épületet ami nem fullos. Mivel hogy rengeteg esemény van és szinte egyre több szintüre tervezik az esemény épületeket igy akinek már feleslegese van az tudna eladni természetesen gyémiért. Szintenként X...
  15. Épület eladás Céhen belül

    Hogy mi lett azzal? Hát nem lett belőle semmi. Mikor volt ez?Hát azt nem tudom de volt tervbe. Majd egy idő után eltüntették és később létrehoztak egy kastélyrendszert.
  16. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Fifti-Fifti legyen akkor vagyis 400-400 céhes termék akkor nem mondok semmit.
  17. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Szerintem az akarás kérdése ami hiányzik egy csapatban vagyis nem megy az összefogás harcra indulásra. Igy hát hanyagolássá válik a dolog. Nekem ez az elméletem de lehet tévedek.
  18. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Királynői és még további apritásokra fogok számitani és hogy mindenki örüjön még azt is töredezni tervezgetik majd. Nekem ez a megérzésem.
  19. Épület eladás Céhen belül

    Nem olyan rég volt egy kis csomag ikon a raktárnál. Az is ahhoz hasonló funkció lett volna vagy azzal mi lett?
  20. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    kincstár töltés véget nem ér nekem semmit a királyi
Fent