Keresési eredmények

  1. Új hiba Elfeledett templom bónusz hiba?

    Az Elfeledett templom, mikor adja a +20% Forge pont begyűjtési bónuszt? Mert amióta létezik egyszer sem adott +20% Forge pont begyűjtési bónuszt az FP-t termelő nevikre és egyéb építményekre sem.
  2. Új hiba Polinéz település terjeszkedési hiba

    Hogy csináljam, ha felcserélődött és nem görgethető?
  3. Új hiba Nevezetes épület árutermelési hiba?

    6 napja léptem a Modern korba. Meg van csinálva az összes Modern kori fejlesztés. Feltűnt, hogy árut is termelő nevezetes épületek (Galata-torony, Alexandriai világítótorony stb.) előző kori termékeket termelnek. (Gyarmatosításit, Iparit stb.) Ugyanakkor az árut is termelő nevezetes épületek...
  4. Javítva Wiki HU PvP Aréna leírás hiba?

    Üdv! A Wiki HU oldalon, itt: https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=PvP_Aréna Az Esőerdő Projektnek mi köze van PvP Aréna katonai bónuszaihoz? Az nem véletlenül a Szűz-csillagkép projekt akart volna lenni? Lsd:
  5. Nem játékhiba PC-n jobb oldali ikonok hiba

    Amióta jobb oldalon megjelent a "Napi bejelentkezési bónusz" ikon. Azóta, begyűjtés után nem jelenik meg a Kék galaxis és a Himedzsi várkastély nevik bónuszainak ikonjai.
  6. Nem játékhiba Kastélyrendszer pontok

    Üdv! Feltűnt, fogy a Kastélyrendszerben nem íródnak jóvá, a Régiségkereskedőnél eladott tárgyak után a kastélyrendszer pontjai. Változatlan maradt. Újratöltöm a teljes oldalt nem változik semmi... Kastélyrendszer: 11.679 (volt) -1.480 (kereskedő) => 10.199 (kellene lennie, de nem változott)...
  7. Javítva Üzenetközpont

    Játék közben az Üzenetközpontba véletlenszerűen érkezik egy üzenet, teljesen kiakad az Üzenetközpont... Bezárva, használhatatlan lesz a játék, teljesen újra kell tölteni a böngészőbe... Nem újkeletű a hiba, kb. fél éve tapasztalom...
  8. Support Csatatér

    A csatéren, a tartományra felépített szobor, jelenleg nem adja a pont bónuszt. Csak, ha kilépünk a csatérről és vissza....
  9. Javítva Tollas kígyószobor, Kígyóutüskék bónusz

    A Tollas kígyó szoborhoz kapcsolható Kígyóutüskék (nem elírás így van a játékban) +15% védekező sereg támadási bónusza nem aktiválódik, bármelyik oldalához is csatlakoztatom a Tollas kígyó szoborhoz.
  10. Nem játékhiba Csatatér hiba?

    Üdv! A csatatéren, a keretezett időben ki, mikor is foglalta el? Westeros ma 6:45-körül elfoglalta B2:Taspac-ot, Westeros céhének nem aktiválódott a 4 órás lezárás. 7:27-kor B2:Taspac elveszett, Alfa_Bázis céhnek aktiválódott a 4 órás lezárás??? Hogy is van ez, mert nem értem....
  11. Nem játékhiba Napi küldetés

    Miért nem lehet kicserélni?
  12. Nem játékhiba Barát nevezetes épületére nem tudok pontokat rakni.

    Feketék a gombok... Ki-be lépés nem segít...
  13. Javítva Helyesírási hibák.

    Szerintem, a szám után hiányzik egy pont.... Gyárts több hordónyi dohányt két alkalommal! Fejleszd ki a modern utakat!
  14. Nem játékhiba Kulturális település, városháza küldött hely.

    Végigjátszottam az Ősi Egyiptom települést 5-ször. A küldötted megkaptam, de vele együtt járó, a városházán a küldött helyet nem kaptam meg...
  15. Javítva Sörfőzde termék elnevezés hiba,

    Szerintem a sörfőzdében nem Söröskorsót, Kis söröshordót, Söröshordót, Néhány söröshordót és Sok söröshordót kellene termelni... Hanem Korsó sört, Kis hordó sört, Hordó sört, Néhány hordó sört és Sok hordó sört kellene termelni...
  16. Nem játékhiba PvP aréna, díjkiosztás

    A díjaknál ezt írja: "A díjak kiosztása hétfőnként történik." A díjlistában ezt írja: "A díjak kiosztása hétfőnként történik az alábbi helyezések alapján." Ma hétfő van. Amióta elindult játszom a PvP arénában. A múlt héten hétfőn és most hétfőn sem kaptam meg a jelzett díjakat. Azaz, semmilyen...
  17. Javítva Céh Profilban számítási hiba.

    Eddig két bajnokságot nyertem meg. Egy arany kupát elcsalt a rendszer! Valami nincs rendben a háttér matekkal....
  18. Javítva Céh Szint előugró üzenetek hiba

    Az előugró üzenetekben, sok helyen "xxx-ad" van írva. Ez így félrevezető, mert nem adja, hanem "xxx lesz", illetve "xxx-re" emeli. Mert ha valakinél nincs semmi és neki "xxx-ad"-ok, akkor a valakinél 0+xxx lesz.
  19. Új hiba Hibás épület méret

    Lerakva a mérete 2x2.
  20. Új hiba Bejelentkezéskor "Response Error"

    Teendő?
Fent