Keresési eredmények

  1. -Ecu-

    Kibeszélő 1.210

    Csalódott vagyok és dühös... Jól elhúzták a mézesmadzagot, aztán jött a nesze semmi fogd meg jól... Mondták többen, hogy kár leírni az ötleteket, mert a kutyát sem érdekli valójában, de azért én hittem benne, hogy mégis... Tévedtem...
  2. -Ecu-

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    Azért mert nagyon sokszor kell tartani egy szektort, mert éppen azt diktálja a céh érdeke... És ha valaki azt aszektort beüti akkor lehessen már neki mondani hogy köszönjük szépen, ülj le egyes...
  3. -Ecu-

    Javaslatok (1.209-s verzió)

    A legfontosabb, lehessen visszanézni céh csatatéren, hogy ki foglalta el a szektort. Lehessen csatánál sablont beállítani, amit automatikusan pakolna, vagy legalább külön kategória legyen a zsiványoknak. Ne zoomoljon termelés beállítás után. Visszatérőzésnél a fizess pénzt/alapanyagot küldit...
  4. -Ecu-

    Bikinifenék :D

    Köszönjük :)
  5. -Ecu-

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    14
  6. -Ecu-

    Céhexpedíció változások kibeszélő

    Kb ettől az újítástól kezdve kezdem azt érezni, hogy kevesebb +fp folyik be a kasszába. Kevesebbet ad a csatatér is és az ereklyék is. Csak én képzelem be? Vagy más is észrevette már?
  7. -Ecu-

    Bikinifenék :D

    Annyira hogy csatlakoznál is? :D
  8. -Ecu-

    Bikinifenék :D

    Kedves mindenki! Nagyon szeretnék hatásosan toborozni, de olyan ciki más céhek tagjaira ráírni, hogy ugyan gyere már át... :D Szóval megpróbálom itt is, hátha nagyobb eredménye lesz a dolognak :) Szóval lehet, hogy nem mi vagyunk a top1 céh, de tuti, hogy nálunk vannak a legjobb fej emberek :D...
  9. -Ecu-

    Augusztusi fórumjáték

    3
  10. -Ecu-

    Kibeszélő PvP Aréna

    Bocsánat, ha buta kérdés, de a szomszédok fosztása megszűnik? És ha igen, mi lesz az atlantiszi múzeummal?
  11. -Ecu-

    Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    2?
Fent