Keresési eredmények

  1. Csillagok és medálok felhasználása.

    Bocsánat! Lehet buta a kérdés, de még is, hogyan is használhatom fel a csillagokat és medálokat? Hálás köszönet a válaszért! desiderio.
  2. Novemberi verseny - Hol telel a Bajnokod?

    Tisztelt Sedar! Örülök a helyezésnek, nem is gondoltam; hogy ilyen sikeres lesz. Köszönöm a gyémántokat éppen jól jönnek! Tisztelettel desiderio!
  3. Tisztelt Sedar! Egyetlen kérdés; a vers az sikeresen átment, vagy az sem sikerült?

    Tisztelt Sedar! Egyetlen kérdés; a vers az sikeresen átment, vagy az sem sikerült?
  4. Tisztelettel üdvözöllek Sedar! Játékosnevem: desiderio. Jelentkeztem a novemberi versenyre, a...

    Tisztelettel üdvözöllek Sedar! Játékosnevem: desiderio. Jelentkeztem a novemberi versenyre, a versemet úgy tűnik sikerült elküldenem, de készítettem egy PPT-t, amit nem sikerül feltölteni. Próbáltam képek formájában is sajnos nem megy. Tudsz segíteni?
  5. Novemberi verseny - Hol telel a Bajnokod?

    Hol telel a bajnokom? Csatatéren vérzivatar, hol bőszen arat a halál, Bajnokom lándzsás karja mindannyiszor célt talál. A harc ölve, dúlva, gonoszan kavarog; Ember s állat hörögve és vér befúlva földre rogy. Jónak, s rossznak, mint mindennek egyszerre csak vége van, Csatazajt, és jaj, kiáltást...
Fent