Kulturális település - Polinézia

Eddig minden kulturális településen lévő építmény termelési ideje 4 óra és többszörösei voltak.
Most a Polinéz településen az építmények termelési ideje 5 óra és többszörösei lettek.
Milyen célból? Mi az eltérés oka?
 
Eddig minden kulturális településen lévő építmény termelési ideje 4 óra és többszörösei voltak.
Most a Polinéz településen az építmények termelési ideje 5 óra és többszörösei lettek.
Milyen célból? Mi az eltérés oka?
A polinézek a decimális számrendszert használják.
Mindenki más a kettest.
 

va767

Új tag
Eddig minden kulturális településen lévő építmény termelési ideje 4 óra és többszörösei voltak.
Most a Polinéz településen az építmények termelési ideje 5 óra és többszörösei lettek.
Milyen célból? Mi az eltérés oka?
Szerintem a frissítéssel a régi településeken is átírták 5-10-20 órára a termelési időket, nem csak az új polinézben van így. De valaki erősítse meg.
 

ildi2202

Új tag
Frissítés után én a régi időláda jutalmát kaptam míg mások az újból. Sok idő volt még a településből mert nemrég kezdtem csak. Ez vajon hiba vagy direkt így lett csinálva? Mert ha direkt volt akkor nem tartom túl igazságosnak!
 

8.Sandokan

Új tag
Ma kidobott a tegnap újrakezdett polinéz településről. (Ez már a frissítés után történt) Felépítettem gyémánttal épületet, erre napközben kiírta válasszam ki melyik települést szeretném elkezdeni. Páran már jelezték, hogy hasonló hiba jött elő náluk is...
 

WCS-manager

Új tag
Ma kidobott a tegnap újrakezdett polinéz településről. (Ez már a frissítés után történt) Felépítettem gyémánttal épületet, erre napközben kiírta válasszam ki melyik települést szeretném elkezdeni. Páran már jelezték, hogy hasonló hiba jött elő náluk is...
Itt is ez a probléma!
Tegnap a frissítés előtt befejezettnek lett tekintve a megkezdett város. Jött is a kövi szinthez a fejlesztő, eddig ok. Új várost kezdtem, gyémiért terület, meg az épületek, termelők felépítve, meg már elég szépen is jöttek az áruk, amikért még 3 terület feloldva.
Ma meg lenullázva! A régi jutalmat kaptam szerintük, sztem meg azzal nem volt gond!!
Azt írták kezdhetek majd új várost.
Benne volt már 6-8k gyémi, most újra tehetem bele ?!?!
Nem igazán fair!!
 

Encyber

Új tag
Újabb sikertelen próbálkozás. Tegnap a régi jutalmat kaptuk jó páran, ma meg megint el szállt a település és a jutalom sem érkezett meg. Gratulálok a pancser fejlesztőknek!
 
Fent