koridor legutóbbi tartalma

  1. Új hiba Firefox, Kulturális település, Egyiptom, terjeszkedés

    Firefoxon (125.0.2 verzió) el van csúszva a terjeszkedés menü már második napja, Operán működik rendesen.
  2. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Már kaptam feladatnak hogy építsek katonai vagy raktár épületet, igaz hogy baromi ritkán, de kaptam. Általában építs 2-3 lakót vagy termelő, növeld 40-60e-rel a boldogságot vagy lakosságot jön feladatnak. Katonai nekem sincs lent, ott a kormányzói villa.
  3. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Én se szeretem a töredékeket, de készítők valamiért igen. Évente zsenge 10-12 épületet nyerhetsz az eseményeken, plusz amit le kell tenni (nyersi, termelő,katonai). Legalább forgatni lehetne őket, de még azt se. 15 napja jegyzem hogy ki motivál. 17-en egyszer sem, 24-en 1x-2x. Ez 41 a...
  4. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Ha már annyira odavannak a készítők töredékekért akkor azt, és ne csak egyfajtából tudjon adni. Szívesen nyernék például bővítést vagy legalább töredéket. Annyi épületem van raktáron hogy simán építenék még egy várost (gondolom más is így van vele). Mondjuk én motiválásért adnám a támadó-védő...
  5. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Amikor én elkezdtem közel sem volt ennyire harcos játék.
  6. Kibeszélő Szent Patrik napja

    Lesz olyan esemény is ahol nyeremény nem a harcról szól? Ez így engem nem érdekel.
  7. Support Percekig tölt a játék.

    Most a céh csatatérre nem enged. Feljön a pajzs, kb 60%-ig bezöldül a töltésjelző és annyi.
  8. Support Percekig tölt a játék.

    A 1.271-es frissítés óta 4-5 percig is eltart mire betölt a játék. Bejön az InnoGames betöltőképernyő percekig pörög a kerék, kb 4-5 perc mire beléphetek a városba. A városban már működik rendesen. Firefoxon játszom, de kipróbáltam a operán is, az eredmény ugyan az.
  9. Kibeszélő Nyári esemény

    A napi nyeremény zsiványrejtekhely volt, nem kellet, lecseréltem, zsiványrejtekhely-zsugorító lett helyette. Fasza, gratula érte.
  10. Kibeszélő Nyári esemény

    Jól látom hogy az expedíció 5. szintjére van kihegyezve a főnyeremény?
  11. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok. Nem találom a raktáramban az Azték naptemplom alapját (valószínűleg én voltam a balf@sz és eladtam vagy elcseréltem). Volt vagy lesz belőle választókészlet, vagy írjak a supportnak?
Fent