*Gyöngy* legutóbbi tartalma

  1. Kulturális település - Polinézia

    Alakul szerencsére a dolog: megjelent egy szilánk Polinéziában, viszont nem tudom begyűjteni.
  2. Új hiba Katonai egységek

    Gondolom, nálad az egységek csoportosítása aktív a beállításoknál, akkor valóban így néz ki. Én a régi rendszer szerint használom, ott eddig mutatta, most nem.
  3. Új hiba Katonai egységek

    A legújabb frissítés óta nem látszik az egységek mennyisége. Több játékossal beszéltem több világban, sem Pc-n (Chrome, Firefox), sem telefonon nem látható, hány egység van.
  4. Kulturális település - Polinézia

    Több mint 24 órája elindítottam, azóta nem kapok szilánkot. Gondolom, ez is a sok hiba egyike...
  5. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Én pl. a Royalt nem raktam le. Amikor a két nevit letettem, még kellett a bónuszuk. Előre tervezni itt sajnos már nemigen lehet, kapkodást, összevisszaságot látok. Leteszem a mostani eventest. És? Két hónap múlva az sem ér majd sokat. Én úgy játszom, ahogy nekem jólesik és tetszik. És másnak is...
  6. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Én felhúztam mindkettőt (Vazul és Deal) 100-as szintre, amikor a CE 5 megérkezett. Nem bántam meg, és ha valóban jönnek új szintek, akkor valószínűleg továbbra is értékes nevik lesznek, legalábbis nekem és sok más játékosnak. Az Obszi új bónusza ehhez jön majd ráadásnak. Üdv neked: Gyöngy (egy...
  7. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Igen, igazad van és szépen leírtad, az INNO részéről ez valóban így van. El is fogadom. Én az elutasítást nem értem. Miért kell még szúrni, taposni egyet (sokat) azon a néhány játékoson? Miért nem lehet azt mondani (még ha nem is igaz): sajnáljuk. Egyébként a nagymama receptjét sem írjuk át...
  8. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Elfogadom (mi más tudnék tenni?), hogy megszűnik a gvg. Most tegyük kicsit félre a fejlesztői, a játékfenntartói oldalt. Számomra ami igazán elkeserítő a játékosok hozzáállása. Nem játsszák különböző oknál fogva: nem tetszik, nem elérhető, rossz időben van stb. Igazi magyar mentalitás: akkor...
  9. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Amit itt leírtál, én is látom, nem csupán az első fát. Egyszerűen csak leírtam a véleményemet. És a bejelentés utáni tapasztalatomat. Például hogy igenis vannak, akik nem riogatnak a játék befejezésével, hanem már be is fejezték, és törölték a városukat. A játék fejlődéséről pedig csak annyit: a...
  10. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Nem hajtogatom én a vélt igazamat, így is kezdtem: nem szeretnék újra érvelni a gvg mellett. Csak leírtam, hogy hogyan reagálnak körülöttem a játékostársaim. És hidd el, pontosan értem és tudom, hogy piaci vállalkozás a FoE, nincs is ezzel semmi bajom. Elárulom: én is költöttem már rá...
  11. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Sziasztok! Én most nem szeretnék újra és újra érvelni a gvg mellett, bár én is azok közé tartozom, akik szerették. Most csak leírnám, hogy a környezetemben lévő játékosok hogyan látják, hogyan reagálnak a bejelentés óta. Itt most a barátlistámon lévőkre és a céhtársaimra gondolok. Minden este...
  12. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Na látod, nem vagy következetes. Ha a rangsor csak a játékosok 0,5-1%-nak fontos, akkor azt miért nem szüntetjük meg? A gvg ugyanez: lehet, hogy ósdi, lehet, hogy nem fér mindenki hozzá, de a játékosok mondjuk 0,5-1%-a szerette.
  13. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Hidd el, értem. Felfogtam és tudomásul vettem azt is, amivel magyarázzák a megszűnést. De te is hidd el, a cst-n is vannak anomáliák. Ott is vannak hisztik. És a változás előtt a cst-n is csak néhány nagyon elszánt játékos tarolt akár a 80 fős céhből is, ezt kár tagadni. A cst-n az átlagos...
  14. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Nincs szükség vitára, ki-ki azt szeret, amit, ez így van jól, nem vagyunk egyformák. Számomra az a furcsa, ha valaki annak örül, hogy egy másik réteg játéka megszűnik.
  15. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Szerinted a cst-n nincs autoklikker? :)
Fent